Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy egy önkormányzati dolgozó, a kabinetiroda vezetője, a SZIN-en leqrvázott egy fiatal lányt, mert az zsíros kenyeret akart enni?

Figyelt kérdés

A hódmezővásárhelyi polgármesteri hivatal dolgozója Markó Csaba, a kabinetiroda vezetője ezt mondta a 23 éves Baranyi Enikő, amikor az zsíros kenyeret akart enni:

"Liberális qva, tiplizzél!"

Ez az ember gyűlöli a fiatalokat vagy a nőket?



2012. szept. 17. 09:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
2012. szept. 17. 09:15
 2/16 A kérdező kommentje:
A linkben a qva helyett azt a k betűs csúnya szót kellene írni, hogy bejöjjön a cikk.
2012. szept. 17. 09:16
 3/16 A kérdező kommentje:
Javítva: "Enikőnek"
2012. szept. 17. 09:17
 4/16 anonim ***** válasza:
55%
Nyilvánvaló, hogy nem azért mert zsíroskenyeret akart enni. Hanem mert be volt rúgva, mint az állat. Ha Enikő eddig nem tudta, hogy egy ismeretlen részeggel értelmetlen vitatkozni, csak jó messzire elkerülni akkor most legalább megjegyezhette egy életre. Sajnálom amúgy a lányt, de ha nem burokban nevelkedett volna, akkor rögtön felmérhette volna a helyzetet. Markó Csaba gondolom hozta a valódi személyiségét, az alkohol leáztatta róla a rutinos képmutatást.
2012. szept. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Gáz az ügy, de az az igazság, hogy ha egy fesztiválon egy részeg bunkó így válaszol egy kérdésre, akkor nem kell tovább ragozni a dolgot. Magamat ismerve egy "hülye f*sz" lett volna a reakcióm, aztán otthagytam volna a fenébe.
2012. szept. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is valami 'kedves' megjegyzéssel illettem volna, tovább nemigen maradtam volna ott, fölösleges ilyen részeg barmokon felidegesíteni magátaz embernek. Mindenesetre örülök, hogy az 'úriember' fényképe már nincs fenn a városvezetés honlapján, remélem, egyúttal ki is rúgták.
2012. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De a férfi nem volt részeg Enikő elmondása szerint.
2012. szept. 17. 10:41
 8/16 anonim ***** válasza:
29%
Elolvasva a cikket én arra következtetek, osztva kettővel mindkét fél verzióját, hogy két barom egymásra talált.
2012. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos a leírtak alapján vagy részeg vagy őrült. Egyik lehetőség sem ösztönözne arra, hogy hergeljem, vagy hogy bármi értelmes dologgal próbálkozzak.
2012. szept. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%
Igen arra én is gyanakszom, hogy mindkét fél szépít valamelyest a maga javára.
2012. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!