Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Abnormális tinédzser vagyok?

Abnormális tinédzser vagyok?

Figyelt kérdés

A minap bekukkantottam a kamaszok kategóriába és megdöbbentő dogokat olvastam. 13-14-15 éves gyerekek,akik a barátuknál hálnak,isznak,dugnak stb. Egy kérdésnél az anyuka írta,hogy a 14 éves lánya kérte az anyját,hogy vegyen gumit,mert a barátjaval túlszeretnének lépni a pettingen és nem adják ki neki, és persze az anyuka megvette,de vagy 30 válaszoló dicsőítette,hogy milyen jófej anyuka,milyen jó szülő stb. Tényleg ez lenne a normális? Csak engem ordítana le anyám,ha tetkóval,pcvel meg terhesen mennnék haza?

15 éves lány vagyok, sose csókolóztam és még barátom se sok volt...



2012. szept. 16. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy abnormális, de ahogy vannak idióta felnőttek, úgy vannak idióta tinédzserek is. Az anyja alapvetően jól döntött, hogy vett neki óvszert, mert nem lehet ott mindig, hogy figyeljek a gyerekre, de legalább így a korai nagyszülővé válást elkerülheti. A gond különben szerintem nem az, hogy 15 évesen a fiatalok "ki akarnak törni", hanem az, hogy ehhez a megfelelő felkészültséget és tudást sosem kapták meg.
2012. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam,hogy ez a tökéletes megoldás,de mikor az osztálytársaim mikor megtudják,hogy szűz vagyok és nem megyek buliba pénteken,mindig csesztetnek,hogy nőjjek már fel.
2012. szept. 16. 21:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jujj de jó. Én utálom azt a témakört:D Olyan idióta tinik járnak oda, hogy sokszor már röhögtem csak rajtuk.

15 éves lány vagyok, és 2 barátom volt, még 12 évesen mikor húú de jó volt a 'megfogomakezét' dolog. Nem csókolóztam még, és most jött el a sztáros szerelem, akarom mondani 1 éve jött el a sztáros szerelem, azóta is tart, és élvezem. Nem akarok összefeküdni mindenkivel, én élvezem, hogy most vagyok még GYEREK. :)

15L

2012. szept. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként tudom bután hangzik ez a sztáros szerelem dolog, főleg ha Justin Bieberre gondoltok, de messze se az. De nekem az még butábban hangzik, hogy '15 éves vagyok, teherbe estem, hogy mondjam meg szüleimnek?':) Egy 15 éves lány ehhez igencsak gyerek...
2012. szept. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia

Nem tudni hogy nálatok milyen a morál, nálunk a családban van ami tabu, de nem is csinálunk ilyen dolgokat

Én sem jártam át máshoz szexelni, meg aludni stb Mégis felnőttem ezek nélkül

17 éves koromban már túl voltam a 3. komoly tetováláson meg 1-2 ékszeren, mégse vagyok csavargó vagy épp lókötő

Tudom persze vannak kivételek mint én is, de sok az előítélet

Engem el vert meg összerúgott fater, mikor sokáig keresett a rendőrség itthon, meg nem szóltam senkinek erről, és ez volt a baj tulajdonképp hogy nem voltam őszinte, Mai napig úgyvélem legfontosabb az őszinteség az Anya vagy legalább az Apa felé, mert ha ez nincs meg onnan indul ki minden


Szíved joga a mai világban, hogy amit nem akarsz nem csinálsz, 15 évesen a fent leírtak közül neked még egyikre sincs szükséged

Csók az olyan hogy majd jön, amikor nem várod

20/F

2012. szept. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont az borzasztóan szánalmas, hogy naponta legalább 5-6 ilyen kérdés van, amiben valaki öntömjénezést vár... Nem lehetne abbahagyni?
2012. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Örülnék ha az én húgom is olyan lenne mint te. Állandóan részegen jár haza, meg már nem egyszer volt szexuális kapcsolata. A szüleim már sokat veszekednek miatta főleg anyámék vesznek össze hogy apám nem figyel rá eléggé. Én kb olyan voltam mint te. Velem sosem volt ilyen gond mindig mértékkel buliztam az ivást is mértékkel tettem, én meg 18 évesen feküdtem le először a barátommal.

Te teljesen normális tinédzser vagy így kellene viselkednie minden korod belinek!

20/N

2012. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os, mindenki tömjénezést vár, illetve néhány kisiklott életű alak korbácsolást. Nincs semmi értelme kiakadni azon, hogy az emberek olyanok, amilyenek.
2012. szept. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem söpörném azért le a kérdést holmi öntömjénezés várással. Sokkal inkább az a helyzet, hogy a fiatalok egyre több olyan dologgal találkoznak, amelyről egyszerűen nincs hol tájékozódni. Az ember két dolgot tehet, vagy igénytelenné válik (később pedig lezüllik), vagy kétségbeesetten, időnként rossz helyen keresi a válaszokat.

Éppen ezért nem tömjénezni szeretnék, amikor azt mondom: a kérdező nemcsak teljesen normális, de elég okos ahhoz, hogy igényes is legyen. Az emberek sokfélék, de 12-14 éves korban Európában (ez biológiai és szociális meghatározás!) a kíváncsiság természetes, a kötelező szex nem természetes. Ha azzá válik, az a családi közösség minőségére (illetve alacsony szintjére) utal. Az igaz, ha az anyának más nem jut eszébe, vegye meg a gumit, de az baj, ha más nem jut eszébe.

Teljesen természetes, ha valaki igényes családi környezetben nő fel, mindenekelőtt jó és őszinte a kapcsolata a szüleivel, akár a szexet is megbeszélheti, de hogy mikor és milyen szinten kezdi gyakorolni, egyénfüggő, és nem 14 éves korban kezdve normális. Az is igaz, hogy mondjuk ha 26 évesen sem történt még semmi, akkor azért el kell gondolkodni.

2012. szept. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!