Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Téged zavar, ha kinevetnek?...

Téged zavar, ha kinevetnek? Pl órán?

Figyelt kérdés
A tanárok mindig azzal jönnek, hogy ne nevessük ki egymást. De enge, nagyon nem izgat, ha kimevetnek. Röhögök velük. Ti hohy vagytok vele?
2012. okt. 9. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az embernek tudnia kell nevetnie magán, ha elbénáz valamit, különben előbb-utóbb begolyózik az idegtől, hiszen olyan nem létezik, hogy mindenki mindent jól csináljon. Az más dolog, hogyha látod a másikon, hogy kínosan érzi magát, jobb befogni... emberfüggő, na...
2012. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Engem akkor nevettek ki amikor nem tudtam megoldani egy egyenletet, és már saját magamon röhögtem mert olyan ideges voltam hogy azt hittem megagyalok valakit


Amúgy ha csak nevetnek, és nem kötekednek akkor semmi probléma nem lesz...

Különben már nem járok suliba, csak válaszoltam neked :)

20/F

2012. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavart. Amikor esti gimiben jártam, és angolul tanultunk (33 évesen tanultam először angol nyelvet) kinevettek, mert rosszul ejtettem ki a szavakat/ mondatokat. Annyira zavart hogy utána nem is jártam angol órára. A vizsgáknál az írásbeli mindig sikerült, így nem buktam meg angolból. Sajnos ennek hatására nekem több év kellett hogy egyáltalán meg merjek szólalni angolul. Ami az én esetemben nem a legjobb dolog volt, mert Angliában élek.
2012. okt. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar. Persze valamilyen szinten mindenkinek kellemetlen ez, de nem a világ vége a dolog. Ez is egy visszajelzés a közösségtől arról amit csinálsz, eldöntheted, hogy ami kiváltotta azon kell-e változtatni vagy sem (ilyenkor mondják hogy mert mindenki más idióta:D ami előfordulhat lásd előttem szóló angolos srác, de ha valaki szerint mindig erről van szó akkor az már gyanús).

Tudni kell röhögni magadon, ahogy az első is mondta, különösen ha te is tudod hogy jogos a dolog ami miatt kinevetnek (pl. nem tanultál). Ha jogtalan akkor pedig nem kell ezen megsértődni. Természetes emberi reakció, gyorsan elfelejtik, ahogy te is ha kinevetsz valakit (ha már csak magadban is). Mert ha kinevetni konkrétan nem is nevetsz ki mást, azért a közvetett jelentése megfogalmazódik benned: "ezt azért tudni kéne".

2012. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar. Vannak olyan pillanatok, amikor megcsapnék valakit, mert kiröhög, de ez ritkán van. Amúgy csak azt utálom, ha valaki kijelenti, hogy őt zavarja, ha kinevetik, erre ő nevet ki másokat...ez szánalmas! Olyat csinál, amit fordított esetben nem szeretne -.-
2012. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem iskoláskoromban nevettek ki, csúfolódással vagy anélkül és igen, nagyon zavart. Más, ha veled nevetnek és más, ha rajtad / hacsak az utóbbi esetben nem vagy színész vagy bohóc /. Megalázó tud lenni a gúnyos kinevetés, ez pszichológiai tény.
2012. okt. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:11

Kezdjük azzal hogy 33 évesen nem srác voltam, hanem felnőtt családos anya. Abban igazat adok, hogy tudni kell nevetni bizonyos helyzetekben. Én alapjáratban egy vidám ember vagyok, és szeretek nevetni is. De nem szeretem ha rajtam röhögnek. Nem szeretem ha a születési hibám miatt kiröhögnek. Sajnos én nem tökéletes hallással születtem. Halláskárosultként sokkal nehezebb nyelvet tanulnom mint annak aki jól hall. Sosem titkoltam hogy rosszul hallok, sőt, jeleztem is, hogy ennek tudatában oktassanak.

Ezért is ért kellemetlenül, hogy szintén felnőtt emberek rajtam röhögtek. Holott ők sem voltak tökéletesek.

Ha az ember eleve hátránnyal indul, és emellett még gátolják is azzal, hogy kiröhögik , bizony nagyon letudja apasztani az önbizalmat.

Tudod mi az érdekes? Hogy itt kint Angliában soha egy angol sem röhögött ki, hogy rosszul mondok egy szót vagy mondatot. Kérésemre kijavítanak, de nem röhögnek ki.

Még ma is viccelődünk, hogy mi lesz a mondatból. Ilyenkor ha nevetünk tudom nem rajtam nevetnek, hanem az adott szitun nevetünk. Nagyon nem mindegy hogy rajtad vagy veled együtt nevetnek.

40/N

2012. okt. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző: elég szomorú, ha felnőtt emberek röhögnek ki másokat, pláne, ha van valami kisebb-nagyobb fogyatékkal él!
2012. okt. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem igazán zavar. De nekünk nagyon jó osztályunk van, senkit nem csúfolnak, vagy közösítenek ki. Én elég népszerű is vagyok és főleg a humorom miatt. Szóval leginkább velem nevetnek, nem rajtam. Persze van, hogy a tanár kihív a táblához és semmit nem tudok, vagy hasra esek valaki táskáján, ami az út közepén volt. Ilyenkor inkább rajtam, mint velem, de általában én is röhögni kezdek, és nincs gáz.
2012. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem állandóan kiröhögnek mindenhol.És zavar,de nem tudom,mit rontok el.Jó lenne valami őszinte visszajelzés.
2012. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!