Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Téged zavar, ha kinevetnek?...

Téged zavar, ha kinevetnek? Pl órán?

Figyelt kérdés
A tanárok mindig azzal jönnek, hogy ne nevessük ki egymást. De enge, nagyon nem izgat, ha kimevetnek. Röhögök velük. Ti hohy vagytok vele?
2012. okt. 9. 22:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Engem nagyon nem. Én együtt röhögök rajta. Megbotlok, és röhögnek? Ehh, de szerencsétlen vagyok, röhögök velük. Kihív a tanár a táblához, én meg csak bámulok, ha valaki elkezd röhögni, én is röhögök. De ha pl angolon tök mást ejtek, mint akarnék, és röhögnek, akkor is a tanár leszidja őket, én meg alig bírom abbahagyni a röhögést. Persze azt nem szeretem, ha direkt olyanokat csináltatnak, amitől ők röhögnek, de nekem aztán semmi tedvem röhögni. :)
2012. okt. 10. 20:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát ha én is rádöbbenek, hogy valami orbitális marhaságot sikerült mondanom, akkor bizony én is kacagok :D Ha azért nevetnek ki, mert rosszul tippeltem/tudtam egy kérdésre órán a választ, az belőlem szánalmat vált ki :D Elég gyerekes viselkedés(Felnőttképzésre járok, szóval ilyen nemigen fordul elő nálunk :D).
2012. okt. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Engem sem nagyon izgat ha kinevetnek,

én egyszerűen nem törődök velük....

2016. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!