Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmennél egy olyan osztálytalá...

Elmennél egy olyan osztálytalálkozóra, ahol szinte már mindenkinek családja, gyereke, állása van, csak neked nem sikerült bármit elérni az életben (egy betegség miatt)?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem mennék el. Nem is mentem el. Egyetlen emberrel tartom a kapcsolatot az osztályból.
2012. okt. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Menj, lehet épp ott találsz pasit és protekciót is.
2012. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan osztálytalálkozó, amire nem mennék el. Például az érettségiző osztályommal minden évben többnapos kirándulást is tartunk.
2012. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. És persze akadnak súlyos betegek is köztünk, azoknak különösen örülünk, ha eljönnek.
2012. okt. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ez nem verseny.
2012. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elmennék.

Sose lehet tudni mit hoz az élet! Ne érezd magad kényelmetlenül, nem te tehetsz arról, hogy beteg vagy!

2012. okt. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Ha kevesebbnek érzed magad tőlük csak azért, mert te nem "vitted semmire", akkor ne menj el, mert nem fogod jól érezni magad. De hidd el, azok élete sem feltétlenül habostorta, akik családdal, munkával rendelkeznek.
2012. okt. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van az osztályban egyetemi tanár (nem is egy), neves színész, neves festőművész, de állástalan óvónő, kirúgott könyvtáros, vállalatvezető, vidéken gazdálkodó, bolti eladó stb. is. De ki a fenét érdekel, hogy ki kicsoda, ha együtt vagyunk? Együtt sörözünk, eszünk, alszunk, hegyet mászunk, nevetünk. Mi kell még? )) És van, akinek hét unokája van és van, akinek senkije. De ilyenkor van! ))
2012. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem vagyok kíváncsi mások dicsekvésére, nagyzolásásra. Meg nem is érdekelnek, max. néhány ember, akivel jó viszonyban voltam. Ami volt, elmúlt, kész.Az élet állomások sorozata, mindig újjabbra érkezünk majd megyünk tovább.
2012. okt. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!