Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet olyan hogy valakit...

Lehet olyan hogy valakit kiközösítenek a kinézete miatt?

Figyelt kérdés
Semmi különösebb furcsaság nincs a kinézetemben, csak az arcom kicsit torzult, a fogaim, orrom, vannak akik az utcán ezt meg is bámulják, de az iskolában kiközösíthetnek emiatt? Vagy ez nem elég indok arra hogy kiközösítenek?
2012. okt. 10. 22:04
 1/6 A kérdező kommentje:
17/F
2012. okt. 10. 22:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez nem túl megnyugtató válasz, de sajnos igen, kiközösíthetnek, mind fiatalon, mind felnőttként. Iskolában meg főleg... ezt nem is kell részletezni.


Én mondjuk pont nem figyelek ilyet, és van még sok hasonló gondolkodású ember, de a többség kinézet alapján ítél, ezt el kell fogadni, nem tudsz mit tenni.


Elképzelhető, hogy még változni fogsz egy kicsit, férfiasabb leszel, így nem fog annyira kitűnni a torzultságod - már ha valóban így van, és nem csak te látod így magad.

2012. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy a szám nem olyan mint a többi emberé mert alapállapotban nincs becsukva, kis résnyire nyitva van, mert egy fogam túl elől van és nem tudom rendesen ellazítva becsukni, és az a fogam elég ronda is. Az orrom meg kicsit nyomott, de azon nem értem mi olyan furcsa.
2012. okt. 10. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy fogorvos tuti tudna valamit kezdeni a fogaddal. Nem a suli miatt, de később ha munkát akarsz, a felnőttek is lehetnek ilyenek, hogy inkább az előnyösebb külsejű alakot alkalmazzák.
2012. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, akik elég primitívek ehhez, azoknak ennyi is elég... Elég manapság ha nem felelsz meg az adott szépségideálnak...
2012. okt. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha primitívebb közösségbe kerülsz, ott simán előfordulhat, hogy kiközösítenek. Az "értelmesebbek" nem tesznek ilyet, mondjuk akiben minimális erkölcsi tartás megvan ahhoz, hogy ne csak a külső alapján ítéljen, az nem közösít ki.
2012. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!