Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért néznek rám furcsán az...

Miért néznek rám furcsán az emberek, ha azt mondom nem kell pasi az életembe?

Figyelt kérdés
Évek óta ez megy (szakítás óta), de úgy voltam vele, hogy amíg nem botlok olyanba, aki megfelelne, addig jövök össze senkivel csak azért, hogy legyen. Aztán mégis összejöttem valakivel, de nem jól sült el a dolog, pedig reménykedtem. Most, ha kérdeznek, hogy van-e mér valakim, akkor csak azt mondom, hogy "kösz de nem élek vele", vagy "kösz nem", vagy "tökéletesen megvagyok így". Miért rökönyödnek meg az emberek? Arra gondoltam lehet bunkó a stílusom, amikor mondom, hogy nem kell senki.
2012. okt. 11. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert sacper 16 éves lehetsz.. Ja és mert az ember társas lény.
2012. okt. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy 2 éves komoly kapcsolattal, aminek évek óta vége, nem lehetek 16. Értem, hogy az ember társas lény, de szerintem tudni kell egyedül is élni és boldogulni, társsal vagy anélkül.
2012. okt. 11. 21:57
 3/8 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Nem számít,hogy más mit gondol!


Jó ez így neked?

Kétféle választ adhatsz magadnak!

2012. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne is kezdjél addig egy uj kapcsolatba, ha nem megfelelõ neked, csak azért, hogy villogjál, hogy neked is van pasid.

Egyébként azért nézhetnek rád furcsán, mert azt hiszik, hogy a feleleted arra mutat, talán a másik nemhez vonzódsz. En erre tippelek inkább.

2012. okt. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom, mi ez a hülye beidegződés az emberekben, hogy egy nőnemű lénynek KELL egy pasi maga mellé, mert anélkül életképtelen. Ha valaki azt mondja, hogy nem keresgél, de tudatosan nem is zárkózik el, csak egyszerűen éli világát, akkor az már csodabogár.

Szerintem az állhat a háttérben, hogy sok fiatal nő egyszerűen unatkozik, egyedül nem tud magával mit kezdeni, mert képtelen mit kitalálni, hogy lefoglalja magát, ezért szüksége van valakire, nem egy konkrét személyre, de ahogy épp nincs pasija, már szereznie kell egy másikat, hogy le tudja foglalni magát valahogy.

2012. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele,nem jöttem össze csak azért senkivel,hogy ne legyek egyedül.2,5 évig voltam egyedül.
2012. okt. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, én egyet értek veled. Mondjuk nekem sokkal-sokkal több fiú barátom van, mint lány :D
2012. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmiféle hülye beidegződés. Van viszont biológiai normalitás, amely a társas állapotot tekinti alapesetnek. Van továbbá ezzel szembemenő társadalmi beidegződés, gazdasági helyzet. Az emberek pedig sokfélék, egyiknek ez jó, másiknak az, és ha egy állapot feltételei nehezednek, akkor azt elkezdik nem szeretni.


Furcsán azok néznek rád, akiknek erről kizárólag a szex jut eszükbe. Akik pedig a szingli állapotot tartják üdvözítőnek, nyilván néhányszor megégették magukat, természetes a társas állapottól való irtózásuk.


Vannak, akik egyiken sem tudják túltenni magukat, és beleragadnak valamelyik állapotba, amely aztán megszokássá válik, még ideológiát is gyártanak hozzá. De a józan felfogású, erős önértékeléssel bíró emberek többsége természetesnek tartja, ha valaki időlegesen szingli állapotban van, és megfelelő pillanatban vált.

2012. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!