Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen a korosztályom?

Vilag kérdése:

Miért ilyen a korosztályom?

Figyelt kérdés

Most mentem középiskolába, itt sem vagyok túl népszerű.:(

Miért van az, hogyha nem iszom, dohányzom, és nem szólogatok be egész órán a tanárnak, akkor már egy nyomorék stréber vagyok? Pedig szinte egyáltalán nem tanulok.

Van esély, hogy megváltozzanak, vagy csak rosszabb lesz? Az ugye nem megy, hogy 4 éves keresztül nem veszek róluk tudomást.

Tudom, hogy hülyén fog hangzani 14 éves fejjel, de :

MIÉRT ILYEN A "MAI" FIATALSÁG?



2012. okt. 12. 17:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocs: Mármint az osztálytársaimról.
2012. okt. 12. 18:00
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem járhatsz színvonalas suliba, menj át másikba. Amúgy nem biztos, hogy azért mert nem cigizel meg iszol, azért nem szeretnek az osztálytársaid. Lehet, hogy sebezhetőnek látnak, azért cikiznek, látják, hogy úgysem állsz ki magadért, jó célpont vagy.
2012. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sebezhető célpont éppen nem vagyok, de annyiban igazad lehet, hogy mivel csendben elvagyok, ezért nem nézik ki belőlem, hogy fiúkat verek ronggyá. (Lány vagyok)
2012. okt. 12. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!