Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy nem vonz a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy nem vonz a saját korosztályom?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, még sosem volt kapcsolatom, és azt vettem észre magamon, hogy egyáltalán nem vonzódom a saját korosztályom fiúihoz (Anyu szerint koravén vagyok, mindig felnőtt társaságban éreztem magam jól kisebbként is).

25 év alatti fiúval még sosem tudtam normálisan beszélgetni, akik eddig tetszettek mind 25-32 évesek voltak.

Nem hiszem, hogy ez probléma lennem, csak azért írtam ki a kérdést, mert kíváncsi vagyok idegenek véleményére, mert a családom nyilván elfogult velem :)


2012. júl. 30. 04:04
 1/9 A kérdező kommentje:

Ja és ami nagyon érdekes:

Vajon miért van az, hogy hihetetlenül őszintén és gátlások nélkül tudok beszélgetni az említett "idősebb" férfiakkal (fordítva is igaz), ellenben a lányoktól szinte félek, hogy kibeszélnek a hátam mögött és nem őszinték?

Emiatt csak pasi barátaim vannak, ami miatt természetesen r*banc vagyok... pláne, hogy még sosem voltam senkivel... na mindegy, aki gondolja, írja le a véleményét :)

2012. júl. 30. 04:08
 2/9 anonim ***** válasza:

A lányok a férfiakban az óvó, védelmező társat keresik, úgy, hogy ez normális. Az, hogy nincs lány barátnőd, a körülményeidből adódhat. Nem jöttél össze olyannal akivel működött volna a "kémia".

Lehet, hogy nagyon feminin, heterocentrikus személyiség vagy.

2012. júl. 30. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ez egyáltalán nem baj :)
2012. júl. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Add be a derekad, és meg fog szűnni a gátlásod.
2012. júl. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szem-a-4 ***** válasza:
Szerintem nem baj!Én 36 vagyok,az exem 21volt.Csak ez a korosztály érdekel!
2012. júl. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szembesülnöm kellett hogy jobb sorsom van érett emberek mellett mint az eszetlen komolytalan többség mellett.Valaki meg a frissebb husira megy,gondolom átragad egy kevés a fiatalságból az ilyen emberekre.Mindenki más
2012. júl. 30. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem baj, semmiképp!!!

37F

2012. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem baj :) azzal beszélsz, akivel szeretnél
2012. júl. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem heterocentrikusság. Én 27 éves vagyok, 14-15 éves korig csak fiúbarátaim voltak, mint minden fiúnak (a lányoknak meg lánybarátaik). Jó, áltsuli ötödikben levelezgettem egy csajjal.


Ma meg mi van? A fiúknak szinte csak lánybarátaik vannak, a lányoknak meg fiúbarátaik. Ezért több a személyiségzavaros, az igazából nem homár, de mégis homárkodó emberek száma . A fiúk is puszilgaták egymást, a nők köpködnek. A fiúk egy beföttesüveget sem tudnak lecsavarni, a nők egy cérnát nem tudnak befűzni. stb.

2012. júl. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!