Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben a...

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? (interjú egy különleges étterem vezetőjével kontra egy bizonyos portál vezetősége)

Figyelt kérdés

Készítettem egy interjút egy különleges étterem vezetőjével.Hogy miért különleges, azt nem írom le, mert egyből rá lehetne ismerni(és az már reklám volna),aztán az interjút kicsit "gatyába ráztam"(a hm, izé, várj csak,ezt hagyjuk, stb. hasonló részeket kitöröltem), majd az interjú gépelt szövegét visszaküldtem az interjúalanynak. Ő természetesen jóváhagyta, majd a jóváhagyott dokumentumot(egy portálra készült volna, készülne az anyag) elküldtem az oldal főszerkesztőjének,aki 4. napja ül rajta, nem hajlandó se az e-mailemre válaszolni, se kitenni a cikket.

Az étterem vezetése meg folyton e-mailezget, hogy mikor jelenik már meg a cikk...



2012. okt. 15. 17:13
 1/1 A kérdező kommentje:
a baj az,hogy egy csomó kaját végigkóstoltam, hogy tudjak róla írni...miért nem teszik ki, ha egyszer az étterem elfogadta? ötlet?
2012. okt. 15. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!