Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen legyen a szalagavatós...

Milyen legyen a szalagavatós osztályműsor hogy megüssük azt a bizonyos mércét? (lent részletek)

Figyelt kérdés
Januárban lesz a szalagavatónk és nincs semmi ötletünk hogy milyen táncos előadást csináljunk ugyanis tavaly elég magasra tették a mércét a végzősök és mi szeretnénk megütni vagy közel kerülni hozzá. A tavalyi tánc ilyen volt mint itt: http://www.youtube.com/watch?v=h0NrnuUEzbQ és nagyon ütősre sikerült mint már mondtam. Segítsetek milyen táncot adjunk elő.

#tánc #szalagavató #osztálytánc #szalagavatós osztály műsor #szalagavatós osztálytánc
2012. okt. 3. 08:29
 1/7 anonim válasza:
Nekem annyira nem jött be az ő előadásuk. :) Mi a thrillert adtuk elő Michael Jackson-tól, hatalmas volt, mindenkinek tetszett:)
2012. okt. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi hagyományos keringőt táncoltunk,az Once upon DEcemberre... De a tanárok a Carmina Burana-ra..
2012. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Táncoljatok úgy mint az őslakosok és folyamatosan fejlődjetek
2012. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jöhetnek még ötletek mert amik eddig jöttek hát őő köszönöm őket tényleg de az osztálynak nem jött be. Amúgy nekünk is lesz hagyományos szalagavatós keringő csak azon kívül az osztályok szoktak előadást készíteni ami általában tánc produkció.
2012. okt. 4. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:

mi táncoltunk is,de nem a táncon volt a főhangsúly, az az egész műsor végén volt talán max.5 perc...

mi annó(2001-ben érettségiztünk)az osztály együtt töltött 8 évéből(8 osztályos gimnáziumba jártam) raktunk össze néhány emlékezetes jelenetet, és azt idéztük fel(ami benne volt: koszorúcskára készülés, koszorúcska,sítábori dolgok, vízitábori dolgok[ez minden osztálynál személyes,nálunk ilyenek voltak], meg egyéb mindenféle táborok, osztálybulik emlékezetes pillanatainak felidézése(mindez egy amolyan színpadi játékban...aztán a végén vacsora volt, vacsora után meg buli éjfélig...addig volt nyitva aznap a suli... mivel ez a szalagavató szombaton volt,utána még elmentünk egy szórakozóhelyre. Én 3-ig maradtam,utána elfáradtam és hazahozattam magam taxival...a többiek vagy picivel korábban léptek le, vagy 4-kor,akkor lett vége a disco-ban a bulinak...

2012. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz nehéz,ez nem olyan jó....

az előző fejlődős ötlet király

2012. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!