Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a gyűlöletből...

Hogyan lehet a gyűlöletből táplálkozni?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet abból a feneketlen mélységű gyűlöletből táplálkozni amit a saját korosztályom (18-24) iránt érzek?

2012. okt. 15. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, a gyűlöletnek nagyon kicsi a kalóriatartalma. Egyél hozzá valami táplálóbbat is.
2012. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi történt? Hasznod biztos nem lesz belőle.
2012. okt. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben sehogy. Meg erre egyébként is csak azok képesek, akiknek a személyisége erre alkalmas, és az azok is csak akkor, ha olyan sérelem éri őket, amiről úgy érzik, hogy lényükben vagy létükben megpróbálták őket elpusztítani. Ez amit te írsz nem igazán gyűlölet, hanem inkább gyűlöletté alakított szorongás vagy stressz. Feltételezem valamilyen ilyen korcsoportú közegben vagy, mondjuk egy egyetemi kollégiumban, és baromira nem találod a helyedet. Ha így van, akkor erre csak azt tudom mondani, hogy az azonos szakos egyetemista tömegek között általában tényleg kevésféle de tömeges karakter fordul elő. Főleg ilyen helyeken, mint műszaki meg orvosi egyetem. A legheterogénebbek a bölcsész és a társtud. karok. Egyébként a 18 és 24 közötti időszak (bár fogalmam sincs, hogy miért ezt a korosztályt adtad meg ezzel a határokkal) pontosan annak az időszaka, amikor rájössz, hogy az emberek 98%-a egyszerűen hülye. Egyre erősebben kell megjeleníteni a társadalmi szerepeket, egyre jobban is kell hozzá idomulni, és ez elkezdi egymástól elszigetelni az embereket. Az ilyen típusú társadalmi szerepek felvételét egyébként az ambíciók hajtják ebben a korosztályban, így van rá esély, hogy később, ha ez már nem olyan fontos, vagy beérkezik az illető, akkor enyhül, de ez részemről is csak hipotézis, mert én "még csak" 24 vagyok (sajnos ilyen öreg :( ), így még én is csak ezt a menetet szenvedem.
2012. okt. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyébként én a 14-18 közötti serdülő vezérbikát utálom a legjobban, mert öntelt és agresszív, miközben egy serdülő, és a serdülőkre az jellemző, hogy nem igazán összetett vagy kifinomult a gondolkodásuk (mondjuk úgy, hogy egynemű, szeparált és nagyon kategorikus) viszont ez a típus nem tudja feltételezni hogy esetleg ő nem ért valamit, hanem bizonyos abban, hogy a többi mind gyökér és nulla, és ő meg felsőbbrendű, és ebből kifolyólag fel is hatalmazza magát arra, hogy bántsa a többit.
2012. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam nyitni de nem sikerült.

Idősebbek (35-től fölfelé) társaságában egyszerűen nem vagyok ideges. Egyáltalán nem irritálnak, jól érzem magam. Tudok velük kommunikálni. Elfogadnak, figyelnek rám, meghallgatnak! Ami pedig a legfontosabb, adnak a véleményemre! Természetesen ez kölcsönös!

Próbált már valaki flörtölni egy huszonéves szukával? Azt sem tudja mi az! Ellenben azzal aki idősebb, hála Istennek megadatott és ma is tudtam flörtölni egy kb 30 elején járó hölggyel.

A fiatal gyerekek meg csak arra mennek hogy ők vannak a keményebb sz@rból. A lányoknak meg az a csávó kell aki keményebb sz@rból van. Nekem ebből elegem lett már lassan 4 éve. Miért nem lehet leülni egy fiatal lánnyal beszélgetni??? Mindig azt mondják hogy áááá le leheeet. De nem, sajnos ez nem igaz...

Engem arra neveltek (amit köszönök) hogy ha valamit csinálok pontos legyek, törekedjek a minőségre. Mert az így készült dolgok a jók, a hosszú életűek és az értékesek. Azért idegesítenek a fiatal seggek mert az én igényeimet a sz@r nem elégíti ki. Az övéket meg igen, sajnos teljes mértékben. Így minden témámban süket fülekre találok náluk.

2012. okt. 16. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!