Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális ha egy kamasz fiú...

Normális ha egy kamasz fiú ilyen mértékben idióta?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam ma elcsórta a sapkámat és utána elhagyta.Mikor felelősségre vontam miatta, azt mondta hogy berakta egy másik osztálytársam táskájába és amikor átnéztük, meglepő módon nem volt ott.Én ugyan bocsánatot kértem az érintett személytől, de ne nekem kegyen már bűntudatom amiért az a ******* ilyenekkel szórakozik.Ez amúgy ugyan az a srác aki naponta legalább háromszor rákérdez hogy fiú vagyok-e vagy lány.Az a baj hogy így is eléggé kinéznek az osztályban mert egy kicsit fiúsan öltözködöm és rövid a hajam.(Bár főleg inkább a fiúk néznek ki.)Ezek ellenére próbálok beilleszkedni, de nagyon gyorsan kihoz a sodromból ha valaki ezt csinálja, és hát nem túl imponáló amikor az osztály közepén ordibálok az osztálytársammal.És hogy egy kicsit bonyolultabb legyen, a srác legjobb haverját viszont én is nagyon bírom.

14/L


2012. okt. 16. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet hogy két évvel éretlenebb a koránál, ellopta a sapkádat mert tetszel neki és így legalább foglalkoztál vele addig is...
2012. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pofon vágtam volna már a helyedben, Kérdező.
2012. okt. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó, de miért kell ordibálni az osztály közepén? A higgadt hangnem sokkal hatékonyabb. Beszélj vele normálisan, lehet, hogy tényleg nála ez a közeledni próbálás módja, nem idióta, csak te nagyítod fel a problémát. De kétlem, hogy ne lehetne beszéddel elviselhetővé tenni.
2012. okt. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az h ellopja a sapkádat lehet h azért csinálja mert tetszel neki. amúgy IGEN, lehet ilyen idióta sőt még idiótább. ha tudnád mi megy a mi osztályunkban....
2013. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!