Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak itt rajtam kívul olyan...

Vannak itt rajtam kívul olyan kamaszok akik félnek változtatni a kulsejukon?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és nem túl szép.páran mondtan már,hogy milyen ronda vagyok,de ha csak a hajam megcsinálom jól akkor máris szép vagyok és annak is érzem magam,magabiztosabnak,de nem merek az ismeroseim elot úgy mutatkozni.még csinosan sem merek feloltozni,mert félek,hogy majd beszólogatnak.tortént már így egyszer a suliban,voltak akik aztmondták szép vagyok,és senki sem mondta,hogy csunya lennék,de egy páran beszólogattak nekem és azóta sem merek változtatni,de nagyon szeretnék.ti is éreztetek már így?

2012. okt. 16. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Relatív, kinek mi a szép. Te ha tetszel magadnak, akkor semmiképp ne változtass a külsődön. Nagyon ritka erény, hogy nincs benned megfelelési kényszer, sok lelki dologtól megkíméled magad. A többiekkel pedig ne törődj. Ezeket az embereket valószínűleg nem életed végéig fogod látni, a véleményükre nem is érdemes adni.

18/f

2012. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szard le azokat, akik beszólogatnak, mert az humoros. Akinek nem tetszik, kussoljon.
2012. okt. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
konnyu mondani,hogy szarjam le oket,de nekem az nem megy.rosszul érzem magam amikor mindenki elott beszólogatnak nekem
2012. okt. 16. 20:44
 4/9 anonim válasza:
Nyugi ezzel én is így vagyok, de én a nyáron sikeresen fufrut vágattam magamnak, eleinte furi volt, de jól nézett ki, aztán próbáltam egy kis önbizalmat összeszedni, hogy ne féljek már mindentől! Nagy részt az is segített, hogy találtam magamon egy biztos pontot, a sál/kendő szerűséget, amit mindig hordok, mert baromi jól néz ki, és nekem is jól áll. Szerintem te is keress valami kiegészítőt, ami tetszik, és jól is áll, és hordhatod legyen akár tél vagy nyár. Lehet ez egy nyaklánc vagy egy karkötő, vagy egy cipő, akár egy egy sál. Aztán az is sokat segít, ha sokszor váltogatod a hajad, úgy értem egyik nap szabadon hagyod, másik nap összefogod és mondjuk elől hagysz lelógni egy-egy tincset. És az, hogy mit mondanak mások azzal ne törődj! Ne másnak akarj megfelelni! Legyél önmagad, találd ki a te stílusodat, ami neked tetszik, és hidd el mindjárt jobban fogsz kinézni és jobban is fogod érezni magadat a bőrődben.
2012. okt. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem akarok másnak megfelelni,hiszen így sem felelek meg senki elvárásainak,egyszeruen csak nem bírom túl jól,ha leszólnak.és nem vagyok az a fajta aki egy sálat,cipot,stb mindig tud hordani,szeretek mindig más ruhákban lenni.a nyárra tervezem aváltozást amikor a suli sem szólhat már bele a kulsombe,de még nem tudom,hogy képes-e leszek rá.
2012. okt. 19. 17:58
 6/9 anonim válasza:
Én is így voltam vele leginkább a hajammal de nagy szerencsémre össze barátkoztam két osztálytársammal akivel régebben rosszba voltam és mára szinte azt összes lány a barátom a fiúk kezdenek felnőni a többit meg leszarom. Kezdem szeretni az osztályomat és mostanában az ülésrend miatt is többet beszélgetek az úgymond "menő" lányokkal és én is kezdek azzá válni. Ha lányok piszkálnak valahogy próbálj meg velük beszélgetni tudom nagyon nehéz de ha elkezded, menni fog. Ha fiúk piszkálnak, (ami tényleg rohadt idegesítő) vagy nevess velük vagy nem tudom. És ne várj nyárig mert az sok idő. Fokozatosan változtass hogy ne igazán tűnjön fel nekik, és a végén észre sem veszik hogy megváltoztál. Ha gimis vagy ne tűrj el mindent mert 4 évet így kibírni nem lehet. Sok sikert.
2012. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a lányokkal semmi bajom nincs csak a fiuk néha piszkálnak ha változtatok és én hiába érzem szebbnek magam hiába mondják a lányok,hogy szebb vagyok,nem tudom elviselni,hogy afiuk piszkálnak.amugy meg ennyi a bajom!
2012. okt. 23. 14:32
 8/9 anonim válasza:
Csak ennyi?! A fiúk ilyen korban olyanok mint az ovisok tudom nehéz elviselni őket, de meg kell pró bálni. Próbálj nekik visszaszólni. És gondolj arra hogy az értelmiségi szintetek között 7 év van. Úgy is lehet értelmezni hogy ők mondjuk nem bírnának ki olyan dolgokat mint te hanem sírva szaladnának anyucihoz:)Előző voltam;)
2012. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
énis így voltam ezzel ennyi idős koromban,féltem,hogy amint változtatok majd piszkálni fognak,de asztán összeszedtem minden bátorságomat és elhatároztam,hogy befestettem a hajam és csajosan fogok öltözködni...és sikerült és azért mert magabiztos voltam,sokszor hallottam negatív kommentárokat,de azt leszartam,mert biztosan tudtam,hogy én jol érzem magam így :D Légy magabiztos és ha valaki beszol csak annyit mondj neki,h ez van ezt kell szeretni..és te se vagy szebb...meglátod működni fog :)))
2012. okt. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!