Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá/hogy reagáln...

Mit szólnál hozzá/hogy reagálnál rá, ha 18 éves lányod 26-32 éves férfival akarna kapcsolatot? (minden korosztály véleménye érdekelne)

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 22:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Semmit, ez még távolról sem kiakasztó számomra. Az lenne a durva, ha 40 körüliekre vágyna vagy még idősebbekre.
2012. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
47%

14 évesen 28 éves párom volt 3 évig. Most 20 vagyok, egy éve vagyunk együtt a 30 éves kedvesemmel, és reméljük hamarosan meglátogat minket a gólya.

Szerintem sokban függ a két ember személyiségétől, és én úgy vélem, hogy kell némi korkülönbség...

2012. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
79%

Barátnőm 17 egy 24 éves pasival jött össze a nyáron. Már nincsenek együtt, tényleg csak ilyen fellángolás volt. Azonban a szülei egyáltalán nem akadtak ki, tényleg teljesen normálisan fogadták a helyzetet. Anyukája megbeszélt vele mindent és tényleg nem volt semmi gond.

16/L

2012. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ez attól is függ, hogy mennyire érett a lányod, és mennyire normális a férfi, akivel együtt szeretne lenni. Ha a lányod komolyan gondolja, illetve a férfi is, akkor szerintem semmi akadálya. Bár én még nem vagyok szülő, biztosan én is aggódnék a gyerekemért, ezért egyből hazahozatnám vele a fiút, hogy én is jobban megismerjem. Mondjuk ez bizalom kérdése is, hogy megbízol-e az adott férfiban, és a lányodban. (:

Nem tudom, egy (majdnem) 18 éves véleményére is kíváncsi vagy-e! (: A jelenlegi barátom 22 éves, és 17 voltam majdnem, mikor összejöttünk. Anyumék eleinte nem akarták azt az öt év korkülömbséget sem, de végül megnyugodtak, mikor bebizonyítottam, hogy igenis tudok felnőttként gondolkodni, és nem csinálok hülyeséget (illetve hogy a barátomnak sem csak "arra" kellek..) (:

2012. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Semmi kivetnivalót nem látok benne! Ez nem olyan durva korkülönbség!

Az én testvérem 29éves és 18éves a barátnője,nagyon jól megvannak!!!

2012. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
korkülönbség* kis gépelési hiba
2012. okt. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

16 évesen kezdtem bele az első komolyabb kapcsolatomba egy 24 évessel. Anyám először kiakadt de ő amúgy is mindig mindenen, szóval előre tudtam hogy így lesz ;). Később megbékélt a helyzettel mikor látta hogy minden oké velem, miután meg szakítottam a sráccal feszt őt emlegette a későbbi udvarlóimnak (valahogy mindig az volt a "rossz" akivel épp voltam....

17 évesen volt egy 27 éves belga pasim, vele majdnem külföldre is kiköltöztem, na attól szegény anyám sokkot kapott... aztán mégsem mentem mert szerelmes lettem a későbbi férjembe. Ő csak 3,5 évvel idősebb nálam, de bizonyos tekintetben éretlenebb mint akiket elhagytam.

hát ez van :)

2012. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
27%
Én 19 évesen mentem hozzá egy 29 éves férfihoz.Ez 30 évvel ezelőtt volt.Ebből kiszámolhatod,hogy én 50,a férjem 60 lesz.Köszönjük jól vagyunk.És nem hagytunk beleszólni senkinek sem.
2012. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen normális dolognak tartanám, és ha rendes a srác, örülnék neki. (amikor a párommal összejöttünk, Ő 17 volt én meg 33 - anno 15 évvel ezelőtt...)
2012. okt. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
fiatalabb korban rosszabb lenne. Ez igy nem hangzik vészesen... Sok lány érettebb a korabeli fiúknál, ezért nem is keresnek idősebbeket. Én 20 vagyok, nincs kapcsolatom, de nem riadnék el 5-6 évvel idősebb férfi érdeklősésétől
2012. okt. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!