Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van esély arra, hogy találok...

Van esély arra, hogy találok valakit a helyemre?

Figyelt kérdés
Adott egy nagy albérlet sok lakással,inkább koleszra hasonlít,rossz lakótársak,tisztelet a kivtelnek,gyakori konfliktusok,az miatt most költözni fogok,de e helyemre nem találok senkit,mert sok embert szereztem,aki lakást keresett,de az nem tetszett senkinek,hogy sok a lakó,és kevés esélye van a magánéletnek,ha pedig nem szerezek magam helyett vkit,elúszik a kaució
2012. okt. 18. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát ha menekülni akarsz és senki nincs a helyedre akkor el kell dönteni hogy mi a fontosabb. A nyugalmad vagy a pénz.

Azért arra kíváncsi lennék, hogy amikor mennek a szobát megnézni, mit mondasz a kérdésre, hogy miért költözöl el?? Elmondod hogy gyakori viták vannak, és iszonyúak a lakótársak???

2012. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

még arra sem kérdeznek rá,hogy miért akarok elmenni,mert addig nem jutunk el,első kérdés az,hogy hányan lakunk,a válasz után már csak legyintenek,és köszönöm,viszlát

amúgy a nyugalom nekem fontosabb

2012. okt. 18. 12:03
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha a nyugalom fontosabb, és tényleg senkit nem vonz a tömegszállás akkor hagyd a fenébe a kauciót..

Én sem költöznék olyan helyre ahol sokan laknak..

2012. okt. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyit kellett fizetned a kaucióra? En a helyedben ebben az évben kihuznàm és utána keresnék valakit. De ha ennyire fontos a nyugalmad, akkor valóban hagyd a kauciót.
2012. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kovpet ***** válasza:

"ha pedig nem szerezek magam helyett vkit,elúszik a kaució"


Ez így van a szerződésben? Furcsa...

2012. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Mi ez? Egy társasház ami bérház? Hol van ez? Hányan vagytok? Amúgy én éppen társbérletet keresek, és most nálam majdnem mindegy hányan vagyunk egy lakásban csak 6-8 meg 10-en ne legyünk. Meg persze ne legyen drága. Lehet, h nem is avval van a baj, h sokan laktok, hanem az, h még így is aránytalanul drága az albérlet.

Mesélj kicsit bővebben erről az albiról!

2012. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kovpetnek igaza van. A kauciónak semmi köze ahhoz, hogy szerzel-e magad után valakit. Az nem a te dolgod/gondod. Ha úgy jössz el, hogy nem okoztál anyagi kárt, akkor a kaució visszajár. Olvasd el figyelmesen a szerződést, hogy mi vonatkozik erre a részre.

Ha meg nincs szerződés, akkor mondd meg a tulajnak, hogy vagy visszaadja a pénzt, vagy felnyomod őt a NAV-nál. Hidd el, nem fog sz@rozni, mert a bünti nagyobb lenne, mint a kaució.

2012. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de így van,100 euró a kaució,10 ember lakik egy emeleten,6 szobában,12 lent,nyugalom az nincs,tanulni lehetetlen,bomobool a tv ,rádio egész nap
2012. okt. 18. 14:39
 9/12 anonim ***** válasza:
Légyszi, írd meg mi áll szó szerint a szerződésben a kaucióról!
2012. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szlovákul van,lefordítom:ha a bérlo személy 6 hónapon belul mondja fel aszerzodést,a kauciéoból lesz levonva a buntetés,90 euró
2012. okt. 18. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!