Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha 2 férfi...

Miért van az hogy ha 2 férfi összeveszik/összeverekedik másnap már újra jóba vannak/haverok de ha már 2 nő összeveszekszik akkor évekig is tudnak egymásra haragudni/nem szólnak egymáshoz akár egy életen át?

Figyelt kérdés
2012. okt. 18. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak nem egy vicces képről jutott ez eszedbe?

Amúgy fogalmam sincs. Más az agyuk, más a gondolkodásuk.

2012. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azért nem így van, függ attól is, min vesznek össze. Ha összevesznék egy barátnőmmel azon, hogy mittomén ráöntötte a kakaóját az egyik kedvenc könyvemre és nem akarja kifizetni, másnap már eszembe sem jutna az eset... Ha viszont a haverod tegyük fel lefeküdt a barátnőddel, azt nem bocsájtanád meg egy nap alatt, nem? Szóval ez így ahogy írtad, értelmetlen. Mondjál konkrét példákat, szituációkat, amit egy férfi hamarabb megbocsájt, egy nő meg nem.
2012. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mikor én jutottam el a verekedés legfelső fokáig, azután bántott a tudat hogy fájdalmat okoztam neki, még másnap felhívtam hogy fussunk össze és rendezzük a viszonyunkat


Férfiak között nincs konkurencia, elfogadjuk a másik testi és szellemi adottságait

A nők viszont nem fogadják el a saját nemük jobbik énjét, ezért van a hadakozás


Munkahelyen ugyanez jelen van, sok nő nem tud felülkerekedni a másikon, ezért tépik egymást

20/F

2012. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
második : én nem férfi-nő harcot kérdeztem,hanem azt hogy 2 férfi vagy 2 nő egymással összebalhéznak mert én is vesztem már össze párszor bnőmmel és mindig kibékültünk...amiről te beszélsz az nem tartozott a kérdésemhez...am kösz a válaszokat :D
2012. okt. 18. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nem is írtam semmit férfi-nő harcról.
2012. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

általánosítás.

a volt pasimnak nem bocsájtotta meg a haverja, mikor az elcsábította a nőjét.

én viszont megbocsájtottam a barátnőmnek amiért elcsábította a pasimat.

:D

2012. okt. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!