Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kezel mindenki úgy...

Miért kezel mindenki úgy mintha pátyolgatásra szorulnék?

Figyelt kérdés
Mármint nem a legközelebbi ismerősök,hanem pl akik futtában ismernek,vagy az idegenek...teljesen mintha valami kisbaba lennék akit pátyolgatni kell.Pedig már 20on túl vagyok,teljesen átlagosan öltözködöm,kicsit feketébben talán. 24L

2012. okt. 19. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Én is 20 felett vagyok, de nekem évfolyamon volt olyan, velem egyidős, aki így beszélt velem.

Amúgy meg amikor nem velem foglalkozott így, akkor naphosszat panaszkodott.

Hát legalább, nem bunkók veled. Habár tudom, ez is lehet idegesítő egy idő után.

Vannak emberek, akik szeretnek így viselkedni mással, ez kicsit "anyáskodhatnak". De attól függ neked milyen a benyomásod, vagy lehet valamivel kiváltod ezt.

2012. okt. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán halkan beszélsz, többször futsz neki egy mondatnak, vagy talán csak kis termetű vagy. Ezek ilyesmi reakciót váltanak ki a legtöbb emberből. :)
2012. okt. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát ügyelek a beszédemre,mármint hogy szépen megfogalmazzak valamit, mert hajlamos vagyok összekombinálni hülye szavakat ha nem teszem:D Lehet hogy azért mert nem vagyok tul magas...habár annak örülök hogy nem bunkók,de azért egy idő után ez is már lealacsonyitó,hogy azthiszik semmire nem vagyok képes ugy,hogy ne segitenének...majd belenyugszom,ha más nincs:S
2012. okt. 19. 12:03
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem ezt anyósom csinálta, amikor főztem mindent kikészített elém, a táltól, fazéktól kezdve mindent, csoda hogy nem főzött meg helyettem, mindig csinálta, már leszokott róla, mivel kibeszélt a hátam mögött, hogy én nem csinálok semmit, én meg megmondtam neki, hogy azért utálok bármit is csinálni, mert mindenbe beleszól, mindent kirak elém, mintha hülye lennék, és egyedül képtelen lennék bármit is megcsinálni, pedig decemberben már 26 leszek és van egy lányom is, aki az ő unokája!
2012. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huhh :( Ez még rosszabb...mivel akkor tényleg hülyének néznek...pedig a hibák azért vannak hogy a saját bőrén tapasztalja meg az ember...
2012. okt. 20. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!