Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Új hely, új barátok?! Parázok.

Új hely, új barátok?! Parázok.

Figyelt kérdés
A barátommal 1.5 éve vagyunk, Borsod megyében élünk 1 kis faluban.A párom már lakott Pesten 4 évig, de amikor engem megismert hazaköltözött. Most az én szüleimnél élünk együtt. Ő dolgozik én tanulok. Nekem itt vannak a szüleim, rokonaim, barátaim, a párom is ide valósi, neki is itt vannak a szülei, rokonai, barátai, viszont a 2 bátyja és 2 unokatesója is már Pesten él régóta. Áprilisban végzek a sulival, vendéglátásban szeretnék dolgozni. Szeretne jövő nyár környékén vissza költözni Pestre, neki ott több a munkalehetőség, ott vannak a tesói és ismerősei. Én jól kijövök a tesóival, de nagyon félek a Pesti élettől. Szeretek mászkálni, bulizni, de nagyon nehezen nyílok meg idegenek előtt. Imádom az anyámat, ő a legjobb barátom, nagyon nehéz lesz itt hagynom őt és a barátaimat úgy hogy tudom hónapokig nem látom majd őket. Párom szerint meg kell tanulnom külön élni, ezzel én is tisztában vagyok, de nagyon félek a változástól. Könnyen találok e munkát, lesznek e barátaim stb...! Túlparázom a dolgot nagyon? 20/L
2012. okt. 19. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

20 éves lányként felköltözöl pestre és a vendéglátásban helyeszkedsz el én azt mondanám egy év múlva annyi ismerösöd lesz hogy a mostani barátodnak még a nevére sem fogsz emlékezni.


Nyomd a minuszt bátran cserébe egy kérésem van, egy év múlva gyere ide vissza és ird be mi a helyzet.

2012. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!