Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értessem meg vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg vele, hogy barátok maradjunk?

Figyelt kérdés

A barátnôm bátyja 26 éves, én 16 leszek decemberben. Kb márciusben kezdtünk dumálgatni, azonnal megtaláltuk a közös hangot. Elôször csak cseten, órákat, de volt, hogy éjszakákat ( tehát olyan 6-7 órát ) átbeszéltünk, egyszer webkamerával is. Mindig ô ír rám facebookon, sajátos köszönéssel: 'ciao bella!' ( szia szépség ). Aztán elkérte a telefonszámomat, már ott is beszéltünk, nagyon sokat, egyszerûen imádom!:) Eszméletlen jól megértjük egymást, hatalmasakat nevetünk, és sokszor befejezzük egymás mondatát.

Mindig flörtölt velem, meg bókolgatott, fôleg azután, hogy meglátott a webkamerán keresztül, de nem nagyon vettem komolyan, inkább csak poénra. Bár néha így kicsit erôsnek éreztem, nem zavart, mert jól esett. Késôbb volt, hogy feljött Pestre ( koleszos egy másik városban az egyetemen ) és kérdezte, hogy találkozunk-e. Kint voltunk egy parkban, és valahogy megoldotta, hogy hiperszuper közel üljünk egymáshoz, állandóan összeért a lábunk, vállunk. Nagyon sokszor hozzámért, amikor beszélt hozzám. Párszor csak 'véletlenül' amikor hátrarakta a kezét a padon, támaszkodásnál végig súrolta a keze a hátamat, aztán kb 8x a keze a derekamra csúszott, és volt, hogy átkarolta a vállam, és gyengéden magához húzva közelrôl a szemembe nézett. Párszor túl közelinek éreztem, és elhúzódtam, elég csókközeli távba kerültünk. Megmondom ôszintén, nagyon helyes srác, eléggé bejön... Nincs barátnôje mellesleg, és max 23-nak nézném. :) Nagyon jól esett, amikor pl magához ölelt, mert felvetettünk egy szomorúbb témát, és 'elszomorodtunk', szóval nehéz volt magam tûrtôztetni. Másnap megint együtt voltunk 4 órát.

Egyszerûen MINDIG bókol. Szépségemnek nevez ( a telefonjában is úgy vagyok benne), a szemem szépségérôl regél, megjegyzi, milyen csini vagyok, és burkoltan, de mondja, hogy tetszem neki, hogy bár idôsebb lennék, vagy ô fiatalabb, mert akkor tuti lenne nôje...

Az a baj, hogy nem tudom, hogyan ôrizhetném meg a barátságunkat. Soha nem éreztem még valakivel ennyire jól magam!! Ugyanakkor hihetetlen vonzódást is érzek kettônk között, de nekem is túl sok a korkülömbség. El akar vinni mindenféle helyekre, és nagyon lelkes, nagyon aranyos, nagyon kedves, nem az a 'most megduglak' fajta pasi. A barátnômnek már nem is mesélem az ügyet, mert szerinte ciki, és mindig elhúzza a száját, amikor megemlítem. Mit csináljak szerintetek, hogy leállítsam a folyamatos hergelést, de ugyanakkor maradhassunk barátok?! Elôre is köszi, és bocs, hogy ennyire zavaros lett, de magam sem tudom, mit érzek. Lehet hogy kicsit bele is estem, már fogalmam sincs... Nagyon sokszor álmondom vele, és álmodozok róla, eljátszom a gondolattal, hogy megcsókol... Mindig várom, hogy hívjon, és legszívesebben csak róla áradoznék. Miután találkoztunk, nem tudtam semmi másra koncentrálni, csak ô járt a fejemben...


2012. okt. 5. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

oh, te szegény pára...

csak hogy átlásd a helyzetet: egy ilyen idős férfi már sokkal több pszichológiai- és élettapasztalattal bír, mint te és ha van egy kis sütnivalója, úgy elcsavarja a fejed, hogy észre sem veszed...

én annak a híve vagyok, hogy kétféle nő van: aki a szívével, és aki az eszével szeret. a gond az, hogy sokatok nem tudja eldönteni (vagy még nem tapasztalta ki) hogy hova tartozik. azt tanácsolom, hogyha igaz szívből szereted, akkor ne hagyd elmenni, mert nagyon nagyon megbánod majd... de ha te a másik típusba tartozol, és tényleg úgy gondolod, hogy túl idős hozzád, akkor egy megoldás van: gondolj rá kevesebbet, gondolj rá máshogy, ne fájdítsd a szíved, jah, és mond meg neki, hogy nagyon szereted, meg minden, de mint barátot, vagy mint lelki társat, de nem illetek össze

amíg nincs barátnője, addig nem lehetsz biztos a szándékaiban, és ha ennyit törődik és foglalkozik veled, azt nem véletlenül teszi... tisztázd előtte a helyzetet!

2012. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szerintem nem értetted meg a kérdésemet, de nem baj, az én hibám, értelmetlenül, és zavarosan írtam le.

Hozzá kell tennem a dologhoz, hogy nem véletlenül jövünk ki egymással ennyire jól. Persze, nem ismersz, látatlanban adtál tanácsot, szóval igazából én tartozom köszönettel, hogy megpróbáltad, és vetted a fáradtságot.

2012. okt. 5. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!