Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 18-23 évesek mit dolgoztok...

18-23 évesek mit dolgoztok jelenleg?

Figyelt kérdés
Esetleg tanultok? vag munkanélküliek vagytok?
2012. okt. 19. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:

telemarketinges vagyok, egy induló cégnél, elég labilis még a jövője ennek..

21l

2012. okt. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Multi cégnél dolgozom, pénzügyi poziban.


22/F

2012. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Estin tanulok, most fogok érettségizni. Utána legszívesebben dolgoznék (vállalkozó akarok lenni), de nincs tőke és érettségivel pedig nem lehet tervezni. Ezért megyek még 2 éves szakácsképzésre és utána megyek külföldre.

Külföldön remélhetőleg fogok annyit keresni, hogy félretudjak tenni és majd a későbbiekben tudjak nyitni egy éttermet, amiből még később egy éttermi lánc lesz. Utána még több területre terjeszkedek és lesz sok pénzem.:D

Szóval tnaulok.

2012. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
*tanulok
2012. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

Munkanélküli vagyok még, de egy most induló cégnél úgy tűnik elhelyezkedhetek, és akkor viszont titkárnő leszek.

19/L

2012. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
egy állami cégnél diákmunkázok, közben állást keresek(állandó), mert nem tudjuk fenntartani az albérletet párommal, csak nehezen. Tanulni nem tudok, pedig szeretnék, de dolgoznom kell.
2012. okt. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gépészmérnöknek tanulok. 22/F
2012. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos február óta munkanélküli vagyok (előtte egyetemen végeztem).

23/L

2012. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!