Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Dolgoztatok már, vagy jelenleg...

Dolgoztatok már, vagy jelenleg is dolgoztok a székesfehérvári DENSO-ban? Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én egyébként egy volt dolgozó vagyok, 2 év után vált meg tőlem a cég. Persze tudom, sokaknak ez a szó is idegen, hogy Denso. De aki jól ismeri, írjon már egy pár szót róla, hogy neki mi a véleménye róla, és hogy milyen beosztásban van/volt.
2010. jan. 28. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Japán cég, ezzel mindent elmondtam a Japánok a világ legundorítobb férgei közé tartoznak. A denso pont ilyen, legalábbis én jót még nem hallottam róla. De ha nincs más azért ki lehet bírni.
2010. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugy tudom aki már egyszer dolgozott ott és elküldték azt nem veszik vissza.

A férjem dolgozott ott.az olaj kiütötte .Ekcémára hasonlitó börkiütése lett. :-(

Elküldték...visszament volna más területre ..nem engedték...

2010. márc. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!