Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most mit csináljak a barátnőim...

Most mit csináljak a barátnőimmel? Vettem egy ugyan olyan felsőt, mint a barátnőmnek van. Jelenleg én vagyok a közutálat tárgya.

Figyelt kérdés

Állandóan megvédem őket, segítek nekik, vigasztalom őket. Sőt közöltem is vele,hogy nekem is megtetszett ez a felső, és én is megfogom venni. Most komolyan én vagyok a sz*r?Próbáltam vele beszélni, de nem áll velem szóba.A nap elején a többiek még beszéltek velem, most már ott tartunk,hogy ők sem.

16L


2012. jún. 12. 13:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha egy felsö miatt megharagszanak azok nem is barátnök!Atya ég!
2012. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
16? Azt hittem alsó általános...
2012. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én vagyok a gyerekes? úgy látszik én vagyok a legérettebb közülük.
2012. jún. 12. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem is te!Elég gyerekes dolog amit a barátnöid csinálnak,ja és még hogy ellened forditja a többit is!Mutasd meg neki ezt a kérdést és a válaszokat is szerintem!Üzenem neki: ennyi gondja legyen az életben hogy a barátnöje ugyan olyan felsöt vesz mint az övé!
2012. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyenek a többiek is és akkor büszkén hirdethetitek, hogy összetartoztok és a barátságotok örökre szól. Aranyos , buta kislányok, akik azt hiszik, hogy egy pólón múlik a boldogság.
2012. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

tényleg elég gyerekes dolog, de én se szeretem, ha rajtam és a barátnőimen egyforma ruha van. Az egy dolog, hogy megtetszik, de miért kell pontosan ugyanolyat venni? oké, legyen hasonló, de ne teljesen azonos! annyi szép ruhadarab van még, miért pont az?:)

de egy ilyen kis pitiáner dolog miatt nem kéne háborút indítani! várj néhány napot és megbékélnek a barátnőid.

2012. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kilakoltatás, végrehajtás, devizahitel, munkanélküliség, végtaghiány... na anyukám, ezek a gondok.

Légy boldog, hogy te csak egy ilyen piszlicsáré ügy miatt szenvedsz.

2012. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
színben sem a felső sem a minták nem ugyan olyan/ugyan olyanok. ez az egyetlen normális bolt a városban, ami még csak nem is drága.Pláza innen 20 vagy 80 km-erre van.Ha tehetem igazából ott vásárolok. De én nem akadok ki, ha megemlítem,hogy ilyet akarok, és másnap vagy egy hét múlva olyanban flangálnak.
2012. jún. 12. 14:10
 9/9 anonim ***** válasza:
te....veled megis mi van???-.-
2014. márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!