Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Észrevettétek már, hogy...

Észrevettétek már, hogy többször számoljátok el magatokat vásárlás közben?

Figyelt kérdés
egyre többeket látok, aki odaáll a kasszához, vagy a húspultba kikéri a terméket, és fizetéskor jön rá, hogy elfogyott a pénze, túlköltötte magát. Ráadásul olyanokat, akikről tudom, hogy mindig vásárolnak, tehát tisztába vannak az árakkal. Ma én is elszámítottam magam, és kevesebb kutyatápra futotta csak:(
2012. okt. 20. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Szegény kiskutya :(
2012. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, én sem tudom az összes árat fejben tartani, és összeadni :)

Számításaim elég gyakran tévesek...

2012. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Évek óta cetlivel megyek vásárolni, és csak azokat "akarom" megvenni (a legtöbb esetben sikerül is), amik a cetlire írva van. Kb. tudom, hogy mennyit fogok fizetni. A pénztárcámban pedig leginkább van pluszban pár ezer Ft, ha mégis belefutok valami akciósba, akkor ne a pénzhiány legyen a gond.

Ha akciós nincs, és mégis többet fizettem, mint terveztem, akkor viszont erősen megjegyzem, hogy ott minek ment fel az ára. Szabad időmben elkezdem keresni, hogy azt hol tudom legközelebb megvenni, olcsóbban!

2012. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
első, a kutyának 5 kiló helyett csak 3at vettem. Nem fog éhezni, és köszi az OFF-ot!
2012. okt. 20. 12:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Elég kínos helyzet, de sajnos előfordul.
2012. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Leginkább ugyanabban az üzletben vásárolok, az eladók, pénztárosok ismernek. Ha már azzal megyek a pénztárhoz, hogy "úgy számoljon, hogy csak x összeget fizetek!" akkor először kisgéppel összeadják, és ha mégis beszorulnék, akkor még van lehetőségem 1-2 cuccot kiemelni a kosárból. Egyébként pedig csak jót nevetünk rajta, hiszen nem rajtuk múlik! :))))

2012. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, egyébként ma már a legtöbb ember kártyával fizet. Olyan már fordult elő, hogy a párommal összeöntöttük a pénztárcánk tartalmát a Tesconál, hogy ne kelljen sztornózni az árut.
2012. okt. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
a legtöbb ember nem fizet kártyával. Én legalábbis többet ismerek, aki készpénzzel..
2012. okt. 20. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!