Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sokan miért nem tudják elvisel...

Sokan miért nem tudják elviselni, hogy drágábban veszek magamnak ruhákat?

Figyelt kérdés

Mindig húzzák a szájukat, beleszólnak, hogy a "másik boltban olcsóbb", "én ennyit nem adnék ki érte" stb.


Ilyenkor nem is tudok mit mondani, csak elönt a méreg. Ő nem adna ki érte annyit, de én kiadok. Nem az ő dolga, nem tudom miért szól bele. Illetve minek menjek át másik boltba, és vegyek olcsóbban, ha az nem tetszik? Egyébként sem 1 évre veszek magamnak egy ruhát, és ha így nézzük szerintem bőven megéri az árát. Egyébként ezek az összegek 10-20 ezer forint közöttiek. Pl. farmer, melegítő, cipő. Feljebb nagyon nem is mennék, maximum 25 ezer. A kabátok az más tészta, abban igen.



2012. szept. 7. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:
ez nem is drága, én is ennyiért veszek, pedig nem vagyunk gazdagok, de azért adni kell magunkra
2012. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nekik hol drága?

Én azon vagyok kiakadva, hogy amiket néztem ruhákat a szalagavatóra 30ezer Ft között mozognak, és mindenki azt mondja, hogy : "-Ilyen drága? - Én máshonnan venném. - Én kölcsönözném, úgysem veszed fel többet. "

Miért zavarja őket, hogy én meg akarom venni a ruhát, olyat, ami igazán tetszik és minőségit szeretnék, nem olyat, amiről ordít, hogy Kínában készült, és még csak nem is olyat, amit bármilyen más kicsit elegánsabb helyre veszek a Zara H&M stb-ben?

Egyszer van az életben szalagavató, akkor már adjuk meg a módját.

Lehet az is, hogy irigyek, de nehogy már én érezzem rosszul magam, amiért mi megtehetjük, hogy megvesszük a "drágább" ruhát -, ami egyébként a kategóriáján belül még az alacsony árúak közt van.

2012. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!