Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jamaicáról, jamaicaiakról mi...

Jamaicáról, jamaicaiakról mi a véleményetek? (Fejtsétek ki)

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi,nem voltam meg ott soha.Nem szeretem az ilyen "barna" helyeket.
2012. okt. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy Jamaica a jamaicaiaké!
2012. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
elmaradott, primitív ország, elmaradott, primitív, nem európai emberekkel. egy igazi világpolgár nem foglalkozik velük.
2012. okt. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj utolsó, Magyarországról ugyanezt mondják a nyugatiak:D
2012. okt. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

3.:

Nem szólok be, mert véleményt kértem, de igazábol nem hiszem, hogy olyan kevés ember foglalkozna azzal az országgal. És az utolsónak igaza van, mert Magyarországról is kb. Így gondolnak mások. ;)

2012. okt. 20. 17:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kéne "primitívezni" azt az országot, mert bizony Magyarország is kissé elmaradottnémely tekintetben a fejlettebb államokhoz viszonyítva...

Én sajna még nem jártam a reggae hazájában / pedig megnézném, de hát nincs annyi pénzem /, úgyhogy csak dokumentumfilmekből, útifilmekből gyűjtöttem róla ismeretet. Nekem tetszik, mint általában az egzotikus szigetek, és nyilván a sok odalátogató turistának is.

Picit érdekes, hogy a lakosság túlnyomó többsége fekete vagy mulatt, de az államfő fehér / már ha még most is ő a vezetője az országnak /.

2012. okt. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hehe. Ma hallottam ezt: a jamaicai rövidtáv futók 4 másodperc alatt lefutnák a 100 métert, ha nem reggae-re edzenének :D

Én nagyon szeretem azt az országot. Pár év múlva magamra varratom a zászlót egy szivecskében.

2012. okt. 20. 21:14
 8/8 peti4000 válasza:

Mivel az ország jelentős bevétele turizmusból származik ezért sajnos a lakói is teljesen erre vannak specializálódva.

Olyannyira, hogy kb mindenhol próbálnak rádsózni mindent, szó szerint mindent, pl nekünk dinnyemagból készült nyakláncot adtak ajándékba miután vettünk valamit...


Amúgy nagyon elmaradott ország sajnos, pedig nagyon szép tengerpartjai vannak, de a szegénység sajnos jobban szembetűnő a városokban.


A jamaicai dollár amúgy így is háromszor annyit ért mint a forint amikor mi voltunk ott 2010-ben...

2012. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!