Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen véleményen vagytok...

Milyen véleményen vagytok erről? Van rajtam kívül más, aki még így látja a dolgokat a romákról?

Figyelt kérdés

Errefelé a romák nem dolgoznak, kölönböző segélyekből , valamint a gyerekek után járó segélyből élnek(5-10 gyerek), és már-már tényleg kezdenek elfajulni a dolgok, lassan már a magyar nép lesz a kisebbség.

Van egy oylan érzésem is, hogy mivel nem dolgoznak, és ezekből a segélyekből élnek, az állam "kincstárát" is fosztják kifele ezzel a sok segéllyel.

1 szóval:Feltételezem, jobb életszínvonal lenne MO.-n, ha nem járna pl csak 2 gyerek után segély(a magyaroknak is), így feltételezhetően a romáknak nem lenne annyi gyerekük(kb 10) , mert annyit már nem tudnának miből eltartani, ennek fényébn a "szaporodásuk" is talán lelassulna.

Ezáltal valamivel több pénzhez jutnának a magyarok is, mert pl a fizukat meg lehetne emelni, nem padig 5-10 gyerekes családoknak adni a pénzt.(ezek az 5-10 gyerekes családok 99%-a roma)


Ti hogy vagytok ezzel?


2009. aug. 8. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Én semmilyen segélyt nem adnék sem magyarnak, sem románnak, sem svédnek, sem egyéb "nációnak". Lenne GYES és Táppénz, de az is csak minimálbér értékű, nehogy megérje betegnek lenni. Lehet, hogy kicsit szigorúnak tűnik, de így legalább nem lenne minuszban az államkassza. Természetesen a politikusok fizetését is minimálbérrre csökkenteném, de ez már más téma.
2009. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen igazad van!
2009. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Náluk egyébként is szokás a sok gyerek, nemcsak a segélyek miatt, meg nem is védekeznek szerintem sehogy.

Igazad van, hogy 20 év múlva ők lesznek többségben. És ez valós probléma.

De aki már megszületett, azt csak nem kéne hagyni éhenhalni. Ők is emberek, és nem tehetnek a szüleik életstílusáról.

Valahogy máshogy kéne megoldani. Vagy ha el is vesszük a segélyt, akkor állami gondozásba venni a gyerekiket. És akkor hátha nem szülnek többet.

2009. aug. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy sztem most sem érdekli őket, hogy el tudják-e tartani vagy sem. Szülnek, mert szokás, meg mert jön, nem védekeznek. A gyerekek meg éheznek, az utcán csellegenek szakadt ruhákban, és bűnöznek. Az meg ha ezért még segélyt is kapnak a szülők, az csak plusz.
2009. aug. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
69%
A helyi kórházban egy hétvégén 10 kisbaba született, abból 8 cigány volt!15 éves fejjel, már úgy gondolom, hogy ez valami rettenetes. Amikor kisebb voltam, óviban, próbáltam velük barátkozni. Aztán amikor 3 éve voltunk barátok, és ellopta a Rubik-kockámat, amire olyan nehezen kapartam össze a pénzt, akkor egy életre megutáltam az összeset. A hugomnak ellopták a pénztárcáját, telefonját, nekem az új vadonatúj MP4 lejátszómat, amit Kanadából kaptam.Mi sem élünk valami jól, és akkor mi is lopjunk?? A sok segély nem elég nekik? Undorom tőlük. Ha úgy viselkednének mint egy normális ember, és nem egy utolsó cigány, akkor nem lenne velük semmi gondom. (tisztelet a kivételnek) A segéllyel kapcsolatban meg szerintem nem kéne elvenni. Az kéne a cigányoknak, mint Kínában! Csak 1 gyerek után kapjanak segélyt, lehet talán ez egy kicsit elvenné a kedvüket a szaporodástól. A Magyaroknak meg 3 gyerek után kéne. Nehogy már 20 év múlva mi legyünk az etnikai kisebbség..
2009. aug. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

hát, én meg már komolyan kezdek félni tőlük. Ők is utálnak minket, és lassan többen lesznek. Változás kell, de gyorsan. A magyar parlamenti politikusok meg hazaárulók.


Ha a Jobbik sem hoz változást, akkor el fogok költözni

2009. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes h külföldön a cigányok tudnak viselkedni, csak nálunk vana cirkusz mindig.


Egyébként olyan egyszerűen véget lehetne ennek vetni:

Kész, nincs segély a gyreek után. Elhiszed, hogy megtanulja majd a cigány is mi az hogy védekezés?

GYES is max 2 gyerekig, utána NINCS, csinál amit akar, majd meggondolja, hányat szeretne.

2009. aug. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 baranyi kálmanné ***** válasza:
100%
Igyen fogamzásgátlo,ilyentől igyen abortusz és nem volna ilyen sok bűnőző gyerek.Mert sajnos sok gyereket rá vissz a lopásra az éhezés.Meg ezt tanulják a szűlőktől.Nem a segélyekkel kell őket támogatni ha nem igyen gyogyszer ,igyen abortusz !!!!Mert nem a gyerek tehet rola ha nem a szűlő!!!
2009. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most fogok szülni,elvileg 13-án.Mentem megnézni a kórházat hát...a hatalmas,széles lépcső,ami a szülészet felé vezetett,tele volt romával...az osztályok teli voltak roma kismamákkal...hihetetlen.Kérdem a páromtól miért van ez(szlovák kórházról van szó,én magyar vagyok)mire a férjem mondja,hogy náluk majd 250.ezer forint jár a gyerek születése után.Na ezért vannak annyian!!!Felveszik a nagy pénzt,aztán a gyerek meg nyáron mezítláb jár a városban.
2009. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

óóóóó nem csak mzítláb, ez egy teljesen más "kultúra".

Ismerek oylan várost, ahol a getto városrészben ha hiszed ha nem nyáron melegben tök meztelenül labdáznak a kölykök az utcákon és a kutyát nem zavarja, ezek ehhez vannak szokva. Pedig volt amelyik azért nem két éves volt, és mégis, olyan természetességgel szaldgálnak meztelenül, mintha nudista strandon lennének.

A civilizáció náluk kicsit másképpen értelmezendő ....

2009. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!