Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mostantól tényleg ilyen...

Mostantól tényleg ilyen ritkán fogunk találkozni?

Figyelt kérdés
A barátnőimmel sajnos nem tudok annyit találkozni mint régen. 2-en főiskolára járnak, a 3. pedig dolgozni (de úgy dolgozik, hogy 3 nap otthon3 nap munka). Mondták az ismerőseim, hogy jobb ha hozzászokom mert mostantól örülhetek ha egy hónapban 1x találkozunk. A neten se mindig beszélünk de nekem az is jó lenne ha 2 hetente összefutnánk. Meg ugye mindenkinek ott vannak az új barátnői és velük vannak. Én csak 1 emberrel barátkoztam össze eddig de vele se lóghatok mindig mert neki is megvan a másik barátai köre. Tényleg ilyen ha felnövünk és nincs időnk a másikra? Pedig lehet itt is olvasni gyakorin, hogy attól mert mindenki máshol él van idejük egymásra. 20/L
2012. okt. 22. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor derül ki,hogy kik a barátaid és hogy kinek vagy fontos.Az én gyerekkori,meg régi "barátaimmal" sem tudom,mi van,de nem is érdekel,mert ők is ugyanígy eltűntek,más volt a fontosabb.Már vannak újak.Változnak az idők,szerencsére.Amúgy meg mindenkinek arra van ideje,amire akarja,hogy legyen.Annyira azért senki sincs betáblázva,hogy néhány perce ne legyen egy telefonra,vagy msnre,vagy havonta egyszer talira.
2012. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen,sajna ez így van.Ha "felnövünk" alig van idő a barátokra.Pláne hamár család/gyerek is van.Nekem is van olyan barátnőm akivel kamaszkorunkban heti szinten találkozunk,ma meg már csak "sátoros ünnepekkor":-(


30/L

2012. okt. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nyugi később csak rosszabb lesz :) amikor már család is lesz a meló mellett. meg eleve mást csináltok és már nem lesz meg az a közös nyelvetek, érdeklődési körötök mint régen.


amúgy szerintem rajtatok is múlik ez, sok közép iskolai társaság megmarad azért. egy főiskola azért pl nem egy akkor hűde nagy elfoglaltság, hogy ne maradna mellette idő. pont ezért jó tovább tanulni mert sokat lehet ismerkedni meg bulizni :) lehet a te ismerőseidnek pont nem túl nagy a társas igénye.


szerintem ismerkedj új emberekkel. az a barátod aki van is lehet később bevon a baráti körébe és lehet ott nagyobb az élet, mint nálatok. vagy éppen tanulj tovább te is. jó móka. pláne ha te ilyen társas lény vagy. vagy pedig ha otthon laksz költözz el. keress albérletet más lányoknál. szépen nézd meg a hirdetéseket és járd végig őket és akikkel megvan a közös hang oda költözz be és máris lesz társas életed, járkálhattok el együtt.(de akár a jelen barátnőiddel is bérelhetnétek közösen valamit) vagy keress egy olyan pasit akinek nagy és aktív baráti köre van és úgy látod, hogy olyan fajta aki szívesen bevon.

2012. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!