Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy pasit a neten, beszélgettünk és nagyon bejön de sajna nagyon messze vagyunk egymástól és csak ritkán tudunk találkozni mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Lehet jövője ennek a kapcsolatnak vagy inkább hagyjam a francba?Segítsetek!Csak komoly válaszokat légyszíves
2012. szept. 29. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt már távkapcsolatom, sem anyagilag, sem érzelmileg, nem kifizetődő a dolog... Én otthagytam... Tudom, hogy nehéz, de inkább hagyd a francba, biztos van a közeledben is olyan akivel olyan jól ellehetsz, vagy talán jobban... Az én véleményem az hogy nincs értelme a távkapcsolatnak...
2012. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat tényleg nem működőképes. Sajnálom. Volt benne részem, többször is, nem sikerült.
2012. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy hány évesek vagytok és mekkora a távolság. Egyébként működhet ha van bizalom, kitartás és szerelem.
2012. szept. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én 18 éves vagyok ő 21.A távolság elég nagy mert én most Párizsban ő pedig Oroszlányban lakik.De nagyon szeretjük egymást és általába én utazok hozzá.
2012. szept. 29. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Figyu! a Jövő mindkettőtökön múlik! Odaköltözhetsz hozzá megismered azt az oldalát is amit eddig nem láttál és vagy be jön vagy nem!Ismerek olyat aki a házasságából lépett ki egy ilyen netes kapcsolat miatt!Odaköltözött hozzá több 100km-re és hamar kiderült nem így gondolta a további életét!Most visszajött a városba és se házasság se új kapcsolat!

Sok sikert a döntéshez!

2012. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most is távkapcsolatban vagyok, 2-3 hetente találkozunk. Ha úgy adódik a szabadság mindkettőnknek, akkor egész hetet is együtt tudunk tölteni.

Csak akkor érdemes belemenni távkapcsolatba, ha biztos vagy benne, hogy ő kell neked, mindkettőtök részéről megvan a szerelem, és a bizalom is 100%-ig. Bizalom, szerelem, türelem és persze közös célok (pl. költözés, család stb.) nélkül szerintem halott a távkapcsolat. Én is csak ezért vagyok ilyen kitartó, mert ezt leszámítva tökéletes az egész kapcsolat, megbeszéltük a közös célokat és azon vagyunk,hogy meg is valósítsuk őket :)


Szóval gondold át, hogy mennyire fontos neked ez a srác :)

2012. szept. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!