Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám feldobni a távkapcsolatomat a barátommal? 200km-re lakunk egymástól és csak nagyon ritkán tudunk találkozni

Figyelt kérdés

2012. okt. 15. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
hát az elég sok...
2012. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagy benne, hogy nem találnátok közelebb egy szerető párt? 200km véleményem szerint rengeteg.
2012. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi az a nagyon ritkán? Én is hasonló helyzetben vagyok.
2012. okt. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Apró meglepetésekkel! =)


Pl ha küldhetsz neki szerelmes smst, de szerintem sokkal jobb ilyen esetben egy képeslap vagy egy levél. Esetleg valami amit szeret (pl. egy bizonyos csoki), vagy készítesz valamit saját kezűleg (mondjuk egy plüsst) és azt küldöd el, hogy ha nem vagytok együtt legyen valami amiről eszébe jutsz. Ne szólj neki előre és akkor még jobban fog örülni, amikor megkapja.

Nálunk is 200 km a távolság, én pl azzal a plüssel alszom amit tőle kaptam és ha hiányzik akkor megölelem és attól kicsit jobb lesz =)


Emellett beszéljetek minél többet, ha lehet akkor telefonon vagy mikrofonon, hogy halljátok egymás hangját.

Csináljatok közös programokat amikor együtt tudtok lenni. Akár tervezzétek meg előre, hogy jól ki tudjátok használni az időt. Menjetek kirándulni, közös főzés pl.

Ha ő jön hozzád és megy el akkor meg rejts el valamit a zsebébe vagy a táskájába. Ilyenkor még egy egyszerű 'szeretlek' üzenet is jól esik amikor megtalálja.


Mondjuk ez már elég kocka dolog, de mi van amikor együtt WoW-ozunk ha épp mindketten otthon unatkozunk... XD


Amikor együtt vagytok készítsetek képeket. Sajnos rossz, hogy ritkán tudtok találkozni, de legalább képekben meg lehet őrizni a szép emlékeket =)

2012. okt. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!