Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gáz, ha egy kisgyerekes...

Miért gáz, ha egy kisgyerekes anya 15-20 centis magassarkúban, szűk ruhában jár és ez a mindennapi viselete?

Figyelt kérdés
Többször megkaptam már, hogy nézd, ott az a p*csa (tudok szájról olvasni és van, aki még csak nem is beszél halkabban:)). Aztán aki beszél velem, az rájön, hogy kedves és jóindulatú vagyok. Nagyon szeretem a hatalmas, platformos magassarkúkat, a jó szűk ruhákat, kis kézitáskákat, télen bundát, elegáns kabátokat. És most ahova jár a gyerek oviba, hát, eléggé tirpák anyák vannak. Szerintetek ez tényleg gáz és egy anyának szolidabban kéne öltöznie vagy ők a gáz emberek, hogy emiatt megszólnak?
2012. okt. 22. 22:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, hogy hány éves vagy. Szerintem nem anyaságtól, hanem kortól függ. Bizonyos kor után inkább szánalmas mint szexi. :)
2012. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
82%
Meg bizonyos súly felett...
2012. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon sok lepukkadt kisgyereket anyukát látok, gondolom ők szólnak be inkább? Biztos irigyek, hogy még mindig, gyerek mellett is adsz magadra.
2012. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem meg nem is, hogy anyaságról, inkább, hogy milyen helyekre pl: Egy sima óvis kíséretre-->mikor a gyereked viszed óviba---> túlzás a magassarkú. Bőven elég egy sportcipő.

Egy csinosabb rendezvényre, ahogy neked tetszik, de még a határokon belül marad.

Van amire már én is azt mondom túlzás, kortól is függően, és helytől függően.

2012. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
91%
ovi*:D
2012. okt. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
65%

Talán mert közönségesen öltözködsz. Nem az a jó stílus, amit a kirakatokban látsz (és hát a mostani platformokkal könnyű mellényúlni és elrontani bármilyen összképet).

Meg kell találnod a testalkatodnak megfelelő ruhákat és kiegészítőket. Ezen kívül, anya vagy már, felnőtt nő, tehát kicsit furcsa azt sugallni, hogy te egy hamvas virágszál vagy - tökmindegy, mennyire nézel ki jól.


A másik oldal is ott van, hogy irigy emberek mindenütt vannak. De azt megkérdezném, és örülnék az őszinte válasznak, ha leírnád, hogy mit is értesz te pontosan a tirpák kifejezés alatt.

2012. okt. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel a stílussal semmi baj, ha mondjuk bulizni mész vagy egy rendezvényre, de mindennapokra közönséges és krvás hatást kelt. Mintha el akarnád adni magad. Ez elég gáz.
2012. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
35%
3. vagyok. Öltözz úgy, ahogy NEKED tetszik és tegyél magasról mások véleményére!
2012. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
40%
Ne törődj mások véleményével, ha te azokban a cuccokban érzed jól magad, akkor viseld őket nyugodtan. :)
2012. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
94%

Nekem csak akkor fura, ha ott a gyereke vele. :D Amúgy nem zavar, de akkor valamiért igen, furi. Bár, meg se szólalok, engem is kinéznek, agyon vagyok varrva és a fekete, csipkés, goth ruhákat részesítem előnyben, szóval befogtam. :D

Ne törődj velük, én is ezt teszem.

2012. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!