Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az anyám...

Mit csináljak, ha az anyám utál? 17L

Figyelt kérdés
Az se érdekli,hogy mi van velem,már alig beszélünk.A nyáron például lementem a Balatonhoz néhány napra,mert nagyon összevesztünk és fel sem hívott,hogy hol vagyok vagy mi van velem.Nem érdekelte.De mindig ez van...Fel sem tűnik neki,ha reggel elmegyek itthonról és másnap este jövök haza.

2012. okt. 22. 10:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mikor változott meg így? Mi lehet az oka hogy nem érdeklődik? Miről beszéltek ha beszéltek is egyáltalán? Mivel foglalkozik ha nem veled? Ezekre a kérdésekre ha válaszolnál, többet tudnék segíteni!
2012. okt. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
győzd meg róla hogy te szereted és hogy többet odafigyelést kérsz.beszélgess vele ezekről a dolgokról.esetleg szervez valami anya-lánya programot..amit anyukád és te is szeretsz.
2012. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy mi történt...Én is változtam,mert bekerültem egy olyan társaságba,akik elég tehetősek és bulizósak.De az se normális,hogy úgy van vele,hogy majd szólnak neki,ha nagy a baj...Mert már kb. ezt csinálja.

Ha beszélgetünk,akkor is csak vitázunk,hogy már megint elmegyek otthonról és hogy sose segítek semmit.

De mit segítsek???Takarítónő jár hozzánk,mert ő "nem ér rá takarítani",a kaját rendeljük és ha meg tényleg segíteni szeretnék,akkor kiabál,hogy fejezzem be azonnal,mert elrontom vagy majd ő megcsinálja,neki nem kell a segítségem.

Tegnap is mondtam neki,hogy télen lehet,hogy elmegyek a barátaimmal síelni,erre azt mondta,hogy nyugodtan oda is költözhetek valamelyikhez,úgyis velük vagyok éjjel-nappal.

Napközben dolgozik(ügyvéd),ha itthon van,akkor vagy telefonál vagy pedig a kutyánkkal van,általában én vagyok az utolsó,akivel beszél...

2012. okt. 22. 10:57
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
általában az ilyenekből lesz a k*rva :D már bocsi :D
2012. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Megeshet, hogy először te fordultál el tőle egy kicsit, ezért lett ilyen közömbös.

Közeledj felé újra, csináljatok programot, beszélgessetek, hallgasd meg a véleményét türelmesen, szerintem rá fog harapni.

2012. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
nem utál. te vagy elkényeztetett.
2012. okt. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Takaritono? Kaja rendeles? Magyarorszagon laktok?
2012. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De ha beszélgetni akarok vele,akkor az első kérdése,hogy "Na mit akarsz már megint?".Így mégis hogy akarjak vele közös programot vagy hogy beszélgessek vele normálisan?

Nem vagyok elkényeztetett.

Igen,Magyarországon lakunk.

2012. okt. 22. 11:47
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Na így már könnyebb is, hogy kifejtetted :) Szerintem ha ennyire eltávolodott, ahogy írtad bulizgatni haverozni kezdtél, akkor nem csodálkozom az ő viselkedésén sem.. de nem őt védem!

Ha megkérdezi mit akarsz mond azt hogy a kutyus helyett menjetek el inkább ti ketten sétálni vásárolni, és hagyj fel azzal, hogy napokra elmész otthonról. Eleinte kerülgetni fog meg belédkötögetni, de akármit reagál, semmi esetre se menj el otthonról ne hagyd őt egyedül. Gazdagok vagytok, te mindent megkapsz, takarítónő egyebek, erről te nem tehetsz, és a többi embernek se kellene irigykedni mert neked más sors jutott. (én pl szegény ember vagyok, nekem ezt dobta a gép.) El voltál mindenhova engedve, ez az ő hibája, és ideje lenne egyet beszélgetnetek. Ha tvt néz akkor ülj le mellé te is, érdeklődj este mi mindent csinált aznap, vegyél neki ajándékot, vagy virágot, lehet azért nem beszélget veled mert azt sem tudja hogy "ki vagy".

2012. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Biztos h nem utál csak rosszul gondolod.
2012. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!