Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon zavar, és már unom...

Nagyon zavar, és már unom (Barátnő). Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátnőm (jelen esetben hívjuk 'y'-nak), és már régóta LB-k vagyunk, de 7.-ben meg most 8.-ban egy másik csaj(jelen esetben 'x') is az LB-je lett, és "nekem is" (Azt viszont tudni kell, hogy régebben voltak közözzünk gyerekkori 'én barátnőm, és nem a tiéd' veszekedések az 'y' nevű Lb miatt köztem meg az új "LB-m" között, ezért sosem bírtam igazán, és még most se nagyon bírom, mert az minden vágya, hogy csak ő meg az y nevű barátnőm legyenek, én meg ne legyek velük.). A csajjal (x) nincs gondom ha normálisan viselkedik, csak van amikor elkezd "hisztizni"-> néha egy kis hülyeség miatt megsértődik, és nem lesz velünk. Ekkor az 'y' nevű LB-m "lehordja" mindennek (pl. már nem érdekel mert hülye, már lesz*rom), és én természetesen ennek úgymond "örülök", mert "végre" már csak 2-en leszünk, és nem idegesít (Mert ha 3-an mentünk valahová, én le voltam sz*arva).

De aztán amikor pl. én hiányzok suliból, akkor az 'y' nevű bnőm kihez fut egyből? Hát persze hogy az 'x' nevű csajhoz.. És utána minden kezdődik újból. És ez így megy 2-1,5 éve. Már nem 1x készültem ki idegileg emiatt.


Mit tegyek, hogy ne idegesítsem fel magam ezen? Hogy nyugtassam le magam? Mert az nem megoldás, hogy otthagyom az 'y' nevű LB-met, mert mégis csak az LB-m...


Megpróbáltam a legérthetőbben leírni.

Lécci segítsetek!!

14/l



2012. okt. 23. 19:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe már az első pár mondatnál belezavarodtam.Csapó 2 esetleg?
2012. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb, mint egy brazil szappanopera.
2012. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a két kis p*csát had legyenek együtt boldogok. Te meg keress magadnak normális barátokat.
2012. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Quorra ***** válasza:
71%
Nőjj fel, te agyhalott tini!
2012. okt. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha jól szűrtem le, a kérdező afféle "ha nincs ló, jó a szamár is" helyzetben van. A helyedben megbeszélném ezt 'y'-nal, és ha nem érdekli, akkor nincs túl jó jövője ennek a barátságnak. :/
2012. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Szégyellem a korosztályomat -.-
2012. okt. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Malats ***** válasza:
100%
Majd kinövöd, ne aggodj.
2012. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez van a hármas-fogatokkal. Én is átestem már rajta. Ha Y veled akar lenni, és veled barátkozni, akkor veled fog, ha pedig nem, akkor nem érdemes törődni vele. Ne idegesítsd magad rajta. Ha nem bírod ezt a helyzetet, és X-et, akkor kezd el kicsit hanyagolni őket. Ha Y-nak hiányozni fogsz, akkor keresni fog, és akkor elmondhatod neki, hogy miért nem lógsz velük annyit, X miatt. Ha pedig ők jól ellesznek egymással, akkor nem érdemes foglalkozni velük.

Ebben a korban gyakran megesik, hogy "kinövik" egymást az LB-k. Én is voltam benne ilyen 3-as LB-ségben (csak mi nem hívtuk LB-nek), 4-5 évvel ezelőtt, de ők jobban elvoltak egymással, én pedig kiléptem ebből, és abszolut nem hiányoznak. Ők azóta partir.bancok lettek, én pedig normális maradtam. De mindvégig volt egy másik LB-m (akivel akkoriban kevesebbet barátkoztam kicsit), vele 12 éve vagyunk LB-k, és olyan igazi LB-k :) (jaj, de fárasztó volt ez a sok LB-zés)

18/L

2012. okt. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mara Acoma ***** válasza:
75%
Hú hát nagyon sajnállak.... Nekem meg van két svájci frankos hitelem, 3 gyermekem, jelenleg elvesztettem a munkám, a férjem megcsalt, holnap kikapcsolják a villanyt. Próbálj megnyugodni, ne idegesítsd magad. Lesz ettől még nagyobb gondod is hidd el, főleg ha a drága Orsós miniszterelnök urunk még továbbra is fertőzi, kicsiny országunk levegőjét a föld felet... Remélem még megérem, hogy (rothadt) ibolyát vigyek a sírjára.
2012. okt. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A megoldás igazán egyszerű!

y-x*2LB+KB.LB-x+z

2012. okt. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!