Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok titeket zavar ha a...

Csajok titeket zavar ha a pasitok tartja a kapcsolatot az exével? Mit tesztek ellene? Vagy a féltékenységetek ellen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 10:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit takar a kapcsolattartás. Az enyém exe például olyanokat akart, hogy menjen át megmasszírozni meg hasonlók. Mondtam a pasimnak, hogy menni lehet, jönni nem muszáj.
2010. nov. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

hálistennek nem tartja. de ha tartaná, akkor beszélnék vele, hogy ez engem nagyon zavar.

és akkor innentöl már rajta múlik hogy tesz e ellene valamit, hogy megszakítja e a kapcsolatot az ex-el vagy nem.

2010. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Engem nem zavar. Nekem az egyik exem a legjobb barátom és baromi morcos lennék, ha valaki bele próbálna szólni. Így én sem szabom meg, kivel tartja a kapcsolatot a párom. Mert a párom, és nem a tulajdonom.

Nekem van annyi önbizalmam, hogy tudom, hogy velem van, engem szeret. Régen rossz lenne, ha CSAK azért nem csalna meg, mert megtiltom a találkozást.

2010. nov. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

értem...

az én barátom nemrég beszélt az egyik volt csajával, kb 2perc erejéig msnen, utána letiltotta és letörölte.

De nemtudom hogy a többivel is beszélget-e még:(

nem tudok már benne megbízni, alapból is nagyon féltékeny és önbizalomhiányos vagyok. Nekem ettől hányingerem van. ami a mult az elmult.

Szakítottam vele:(

2010. nov. 2. 10:31
 5/13 A kérdező kommentje:

így legalább beszélgethet az exekkel ha akar...:(

ugyse tudtam vna megtartani:(:(

2010. nov. 2. 10:32
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem, nem unod még? Minden nap felteszed kétszer ezt a kérdést???? A srác nagyon-nagyon jól járt, hogy otthagytad, mert előbb vagy utóbb a bolondokházában kötött volna ki. Mi kell még neked, hogy valaki bizonyítson? A csillagok az égről sem lenne elég... Baromira unalmas, hogy mindenhol beléd botlunk...


Ha valaki nem tudná miről beszélek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


A tegnap előtti kérdését már törölték a modik... vajon miért?

2010. nov. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

őőő..kedves utolsó...köszönöm a linkeket énis láttam már hogy 1kérdés többször szerepel egy nap más formában.

de én először teszek fel ilyen kérdést...

rengeteg olyan ember van akinek majdnem hasonló a problémája! sajnos:(

elolvastam a linkeket, és az a történet is elég szomorú, a kérdező biztos azért tette fel többször, mert kétségbe volt esve:(

2010. nov. 2. 10:44
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egem igenis nagyon zavart. Már jó ideje együtt éltünk, és az execske, a kecske állandóan hívogatta, hol ezzel, hol azzal akart a közelébe férkőzni. Majd kikaptam a párom kezéből a telefont és elküldtem a jó édesanyjába. Na az volt az utolsó csevely közöttük.
2010. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit tett a pasid, ami miatt baj, hogy tartja a kapcsolatot az exével?

Egy embert nem lehet csak úgy kitörölni az életedből.

Én is tartom a kapcsolatot némelyik exemmel, azokkal, akik valóban fontosak nekem. De ez nem azt jelenti, hogy bármi több lenne köztünk. A párom is van, akivel tartja a kapcsolatot - na és?

Nem vagyok féltékeny. Nyilván ha fogná magát és ott töltené az éjszakát a csajnál, akkor kiakadnék, de amíg csak beszélgetnek, nincs ezzel semmi baj.

Itt csakis a te önbizalomhiányoddal van baj. Miért nem bízol meg a párodban, ha már együtt vagytok? Amíg nem ad okot a bizalmatlanságra, addig ne csináld ezt, mert el fogod üldözni vele magadtól.

2010. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, kétféle csoportba lehet sorolni az ilyen dolgot:

1. teljesen normális az ex-szel való kapcsolat, barátok, egyszerűen csak jó maradt a kapcsolat és kész.

2. az ex rá akar mászni megint a pasira, el akarja venni, mert gonosz némber.


Természetesen a nők 99%-a szerint az ex a második kategóriába tartozik :))

2010. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!