Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmennél egy buliba, ha...

Elmennél egy buliba, ha előtte egy nappal összevesznél a barátnőddel, aki szintén ott lenne?

Figyelt kérdés

Egy kisebb társasággal lenne, talán 6-7 emberrel. Nem ünnepelnénk semmit, úgyhogy annyira végül is nem fontos, de azért számítanak rám.


Még elég friss az összeveszés, a barátnőm meg van rám sértődve (sajnos nagyon is jogosan). Már bocsánatot kértem tőle, de azért még nem emésztettük meg teljesen. Valószínűleg ennyitől nem fog megbékélni, még el kell telnie egy kis időnek szerintem, no meg majd még igyekszem kiengesztelni. Azt viszont nem szeretném, hogy kellemetlenül érezze magát, és nekem is elég rossz lenne tettetni, hogy boldog vagyok, meg felszabadult, amikor ott van mellettem, és tudom hogy nincs rendben semmi...



2012. okt. 28. 21:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Amúgy lány vagyok...
2012. okt. 28. 21:03
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bulizós, nincsenek ilyen gondjaim. Amúgy valószínűleg nem.
2012. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!