Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előkelő dolog Angliában élni...

Előkelő dolog Angliában élni és néha onnan hazalátogatni, vagy Németország elegánsabb már, esetleg egyik sem?

Figyelt kérdés
2012. okt. 28. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

A 70-es években imponálhattál volna ezzel, de manapság nem.

Ja és az NSZK a nyerő, ha mond ez neked valamit.

2012. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Elmúltak már azok az idők. Nyitott a világ, szinte mindenkinek van kint valahol ismerőse - nemcsak olyanok, akik megtalálták a számításukat, hanem olyanok is, akik pl. szállodában takarítanak. Szóval ha hazajössz külföldről, akkor nem fognak hasra esni tőled.
2012. okt. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Az alapján akarsz választani, hogy mi "elegánsabb"???
2012. okt. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom mi volt az NSZK de a családomnak nagyon imponál hogy pár rokon Angliába ment dolgozni.Bátraknak,életrevalóknak,talpraesettnek,szorgalmasnak,szépnek és okosnak tartják őket mióta kint vannak.Mikor még itthon éltek néha kritizálták is őket ha valami nem tetszett a viselkedésükben de azóta csak jókat hallani.Én aki itthon maradtam azóta egyre rosszabb vagyok hozzájuk mérve,lusta,csúnya,szegény,buta,elveszett gyermek.(Van munkám és meg is élek belőle ha nem is nagy lábon-teszem hozzá,mielőtt egy igazi linket képzelne el valaki.)A rokonok mikor hazatérnek a messzi Angliából az hírértékű-beszélnek róla.Mikor azt mondják nem akarnak hazajönni agyba-főbe dícsérik őket milyen bölcsek és okosak,miközben mondogatni kezdik hogy bezzeg ha ők is fiatalok lennének,rögtön mennének ki,ilyenkor éreztetik velem hogy rám céloztak ezzel.Erre azt szoktam mondani hogy spórolni itthon is lehet ha akar valaki.Én úgy látom Angliában dolgozni és nyugatinak lenni ma ugyanolyan sikk mint a '70-es években.
2012. okt. 28. 23:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a családodban van a "hiba", én egyáltalán nem tapasztalom ezt a környezetemben. Tény, hogy mindenki támogatja a külföldre menetelt, de attól, hogy valaki kimegy, nem lesz sem okosabb, sem szebb...
2012. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem gondolkodom komolyan egy kimenetelbe.Néha gondolok rá de egyelőre nem látom tisztán érdemes lenne-e.Kényelmes ember vagyok de nem lusta.A bizonytalanságot nem szeretem.
2012. okt. 28. 23:51
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
'89 előtt nagy dolog volt, ma már nem az. Úgy Isten igazából semmitmondó dolog.
2012. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem! Ma már olyan Magyarországról Németországba költözni, mintha egy amerikai New Yorkból Los Angelesbe költözne. Semmi extra igazából.
2012. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig szerintem Németország sokkal jobb hely egy magyarnak.:)
2012. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tinialfa válasza:
Lehet spórolni, csak egyik helyen 3 év alatt gyűlik össze ami a másikon, 10 alatt :)
2013. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!