Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal, hogy a...

Egyetértetek azzal, hogy a tanárok nem is keresnek keveset, csak mindig panaszkodnak?

Figyelt kérdés
Szerintem ezt marha jól megtanították nekik, hogy mindig keveselljék a fizetést. Linkelne vki egy közalk. bértáblát? Illetve igaz lehet az, hogy van egy nyugd. óvónő ismerősöm, na, ő 130 e Ft-ot mondott. Tehát akkor volt 200 neki a fizu? 58 éves, valami korkedv. v előrehozott nyugdíjon van. És az övénél a tanároké több, nem? Bértáblát és véleményeket pls.

2012. okt. 30. 10:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
43%
Ne nyávogjanak!Örüljenek, hogy nem minimálbért kapnak.Nagyon sokan jóval kevesebbért güriznek, ők is ugyanolyan értékes munkát végeznek, ők is tanultak, ők is kifáradnak, nekik is kevés, jó lenne már, ha végre azok is panaszkodnának, akik valóban keveset kapnak!
2012. okt. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
Ha ahhoz hasonlítjuk mennyit keresnek külföldön, bőven lehet ok a panaszra. Még itt Szlovákiában is többet keresnek. Revolúció!!!!
2012. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem keveset keresnek , az orvosokkal együtt.Ez a közalkalmazotti bértábla egy vicc.


Akik szerint túl sokat keresnek azoknak megnézném a képét amikor már nem lesz tanár aki tanítja a gyerekeiket és nem lesz orvos aki megvizsgál mert mind elköltözött egy jobb országba ahol korrektül és emberhez méltóan megfizetik őket.

2012. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Mennyit keresnek Szl-ban? Illetve mihez képest? Mennyi ott az átlag-, vagy a mininálfizetés, mennyi egy kg kenyér, egy 4éves autó, egy tévé stb? Csak így viszonyítva lehet ilyet mondani. Légyszi írd meg ezeket is, kíváncsi vok.
2012. okt. 30. 11:04
 5/35 anonim ***** válasza:
43%

[link]


Tessek itt van, hogy mennyiböl elnek a tanarok. Igen, ez nagyon keves ahhoz kepest, hogy a nemzet jövöjenek letetemenyeseiröl van szo. Ahhoz kepest, hogy "masokhoz" kepes ök mennyit tanultak. Legalabb ötször ennyit kellene keresniük a tanaroknak, hogy Magyarorszagbol belathato idön belül legyen valami.

2012. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
3-as, köszi a választ. De mennyi az az annyi? Mennyit keresnek? A másik meg, hogy az orvosok. Ott is mennyi van a bértáblában, amit megalázó bérként szoktak emlegetni és akkor miből építik fel azokat a nagy- nagy házakat? Vannak ilyen orvos ismerőseid? Nekem sok. Persze, minden magyar (megalázó bérért dolgozó) orvos házát nem láttam, biztos sokan laknak 40 m2-es panelban is. De sok szép házat is láttam már? Nem disszonáns panaszkodniuk? Sok milliós terepjáró kormánya mellől? Persze, tudom, pont ezért kell szegényeknek elfogadni a hálapénzt. Mert máshogy nem lehet boldogulni.
2012. okt. 30. 11:07
 7/35 A kérdező kommentje:
Kösz a linket? Ez nettó? Nézd, eleinte mindenkinek kevés a fizuja, 20évesen az első munkahelyeden. Van, akinek később is uannyi marad. A tanároké megy följebb. 170 meg 200 e Ft azért nem rossz havi 20 óráért.
2012. okt. 30. 11:09
 8/35 Malats ***** válasza:
61%
Havi 20 ora? tisztában vagy vele mennyit dolgozik egy tanár?
2012. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
66%

Hol elsz, kerdezö? Miert kellene egy pedagogusnak annyit keresnie, mint barki masnak? A pedagogusok munkajan mulik, hogy 5-10-20 ev mulva mire viszi ez az orszag. Ezert kellene sokkal többet keresniük.


Milyen kerdes az, hogy ez netto-e? Ha elolvasod a cikk elsö sorat, rajössz.

2012. okt. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Malats, mire gondolsz? Hogy éjfélig dolgozatokat javít meg készül a másnapi óráira...? Meg ingyen tartja a szülői értekezletet meg a nyári tábort meg az évnyitót? De ha ez olyan rossz állás lenne, évi kb nyolc hónapot dolgozni, akármennyiért, akkor miért lehet csak kihalásos alapon bekerülni egy iskolába tanárnak?
2012. okt. 30. 11:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!