Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt, hogy a legjobb barátnőd...

Volt, hogy a legjobb barátnőd egy srác miatt (akinek ő nem kell) elárult?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, aki többet akart, mint én, és ezért eltávolodtunk. Legjobb barátnőm tartja vele a kapcsolatot, és időnként mesélte, hogy menniyre utál már engem a srác. Egyik nap szóba elegyedtem a fiúval, és kiderült, h 2 hónapja hallgatja ugyan ezt, és ezért haragszik rám, mert ő azt hitte, én utálom.

Egyébként a lány nálam rondább, és nem is olyan közvetlen, ezt ő többször sérelmezte... Lehetséges, hogy képes engem így eldobni magától, hogy ezt az egy srácot megszerezze, aki szóba áll vele?

Nem vagyok beképzelt, nekem sose volt fontos a külső barátnőválasztásban, csak mindenki mondja, hogy azért van, hogy így elárul, mert hogy irigy rám... de én ezt sose tenném fordítva. Szerintetek van ilyen???


2012. okt. 30. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
szinte csak ilyen van, sajnállak hogy még egy naiv kiscsaj aki képes elhinni, hogy van olyan a nők között hogy barátság, pedig nagyon nincs...
2012. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!