Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm legjobb barátja egy srác és engem ez totál kikészít. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. 3 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Mindkettőnknek ez az első kapcsolata. Az az egy gond van hogy a barátnőmnek van egy fiú legjobb barátja már 12 éve. Elmondásuk szerint úgy tekintenek egymásra mint a testvérek és soha nem volt köztük semmi. Viszont nagyon idegesít hogy a barátnőm mindent vele oszt meg először. Ha történik vele valami (pl. múlt héten elszökött a kutyája) akkor rögtön neki mondja el először csak aztán nekem. Néha együtt lógnak suliból és olyankor egész napokat töltenek együtt. Volt már olyan is (nem is egyszer) hogy a barátnőm a srácnál aludt és fordítva. Próbálok arra gondolni hogy biztos meleg a fiú de ez nem túl valószínű mivel már volt pár csaja meg nem is néz ki homárnak. Engem meg esz a féltékenység és legszívesebben bemosnék neki egyet de akkor biztos vége a kapcsolatomnak amit nagyon nem akarok. Próbáltam már ezt megbeszélni a barátnőmmel de csak annyit mondott hogy neki ez a srác mindennél fontosabb, ő a családja (mivel a barátnőm szülei meghaltak és a nagymamája neveli). Mi a francot kéne csinálnom? Nagyon szeretem a barátnőmet.
2012. okt. 21. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
figyelj, ha már 12 éve legjobb barátok, és nem jöttek még össze, nem is fognak. Nincs mitől félned
2012. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kompromisszum. Mond meg neki h nyugodtam találkozhat vele, de az együtt alvás neked már túl sok
2012. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

figyelj!12 év nagyon sok idő.nekem is fiú a legjobb barátom!gondolom hogy ez rosszul esik neked próbálj meg bízni a barátnődben!vagy mondjuk te is keress lány barátot.(nem visszavágás képpen..hanem mert szerintem sokkal erősebb egy fiú-lány barátság mint lány-lány fiú-fiú barátság)de ha nem hiszel a fiú-lány barátságban ilyen esetben ott már baj van:s

ha pedig meghaltak a szülei és tényleg ennyi ideje barátok akkor hidd el tényleg már már testvériségről van szó!:)

szerintem emiatt nem kell aggódnod.ha pedig még is lenne valami azt szerintem tuti észre vennéd.mert azért 12év után mindkét fél másképpen viselkedne egy bizonyos valami után..most így ismeretlenül nem tudok többet segíteni.(remélem tudtam valamit segíteni)

de ha van egy olyan lány aki közelebb áll hozzád és megbízol benne..esetleg a barátnődet is ismeri szerintem beszélj vele:)

vagy haverkodj össze asráccal aztán hátha te is jobban megismerkedsz vele aztán jó spanok lesztek.

sok sikert!!:)

2012. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%

"legszívesebben bemosnék neki egyet"

:DDDDDD


te hülye farok :D:D

2012. okt. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ó ugyan már... ne aggódj! Fordított esetben a csaj lenne kiakadva. Ő a legjobb barátja és tényleg. Ha eddig nem jöttek össze, nem is fognak. Természetes, hogy féltékeny vagy, de szerintem akik 12 éve barátok, azokat nem lehet és nem is kell szétválasztani. Hiszen tudom, hogy úgy érzed, hogy közétek áll, de ezt csak te beszéled be magadnak. Beszélgessetek többet! Itt nincsen hierarchia, tök más a két dolog. Azt mégsem kérheted, hogy ilyen mély és testvéri kapcsolat véget érjen...
2012. okt. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:

12 év alatt tényleg olyan mintha testvérek lennének, együtt nőttek fel. Féltékenykedés helyett önbizalmadat erődítenéd inkább. El kell fogadnod, hogy ő van. Viszont azért elgondolkodtató ilyen esetekben ki az igazi társ. Nem lenne ez gond ha veled is legalább ugyanilyen szintű a bizalom. Szerintem az ember szerelme legyen egyben a legőszintébb, legmegbízhatóbb barátja is.


21/N

2012. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Viszont ha úgy nézed akkor ő marad a "lelki szemetes" te pedig a barátja. ;)
2012. okt. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van fiú barátom és a férjemnek is haverja lett.Ez a legjobb megoldás ha szereted azt a lányt.Szerintem még nőnél is a lány szemében.
2012. okt. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!