Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm legjobb barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm legjobb barátja egy srác és engem ez totál kikészít. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. 3 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Mindkettőnknek ez az első kapcsolata. Az az egy gond van hogy a barátnőmnek van egy fiú legjobb barátja már 12 éve. Elmondásuk szerint úgy tekintenek egymásra mint a testvérek és soha nem volt köztük semmi. Viszont nagyon idegesít hogy a barátnőm mindent vele oszt meg először. Ha történik vele valami (pl. múlt héten elszökött a kutyája) akkor rögtön neki mondja el először csak aztán nekem. Néha együtt lógnak suliból és olyankor egész napokat töltenek együtt. Volt már olyan is (nem is egyszer) hogy a barátnőm a srácnál aludt és fordítva. Próbálok arra gondolni hogy biztos meleg a fiú de ez nem túl valószínű mivel már volt pár csaja meg nem is néz ki homárnak. Engem meg esz a féltékenység és legszívesebben bemosnék neki egyet de akkor biztos vége a kapcsolatomnak amit nagyon nem akarok. Próbáltam már ezt megbeszélni a barátnőmmel de csak annyit mondott hogy neki ez a srác mindennél fontosabb, ő a családja (mivel a barátnőm szülei meghaltak és a nagymamája neveli). Mi a francot kéne csinálnom? Nagyon szeretem a barátnőmet.
2012. okt. 21. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tényleg szeresd, ne úgy tekints rá, mintha a tulajdonod lenne. Hogy hasonlíthatsz össze egy 12 éves barátságot egy 3 hónapos szerelemmel..főleg 17 évesen? :) Itt neked van tanulnivalód, nem neki. De ha szereted, akkor szereted és nem akarod kisajátítani. Ha viszont nem tudod elfogadni, akkor lépj ki...nem a csaj hibája.
2012. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyiben igazat adok az elsőnek, hogy itt tényleg 12 év és 3 hónap van a mérlegen... gondold el, ez a két ember már akkor ismerte egymást, amikor te még az első osztály közelében sem voltál. Viszont azt elmondhatod neki (nem követelőzően, csak finoman), hogy tudja, rád is számíthat, és szereted.
2012. okt. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek, szerintem annyit tehetsz hogy ha tényleg szereted, hogy kitartasz mellette, és ha majd több ideje lesztek már együtt akkor valószínű te leszel neki a legfontosabb de 3 hónap után ez teljesen normális hogy nem akarja hanyagolni a legjobb barátját.
2012. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!