Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Még most is vannak emberek...

Még most is vannak emberek akik nem hisznek a holokausztban? És szerintük az egész csak kitaláció?

Figyelt kérdés

Hát én nem értem ezeket az embereket. Szerintem ostobák...

Ezen az oldalon szembesültem ilyennel: [link] .


2012. nov. 1. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem hit kérdése.

Mindenki tudja (és nem hiszi), tehát tudja, hogy volt, csak egyik része elismeri, a másik pedig nem.

Azokat most nem sorolom ide, akik valamiképpen személyesen vagy családtagjaik által közvetlenül érintettek voltak.

Az, hogy elismeri vagy tagadja, a többiekre vonatkozik.

2012. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Én hiszek a holokausztban hisz ezt letagadni hülyeség lenne.Viszont teljesen úgy történt ahogy azt egy bizonyos népcsoport állítja.Sok dolog a számokkal sem stimmel , nem öltek meg annyit amennyit mondanak hanem jóval kevesebbet.


Ja , német származású , a dédapám tiszt volt a német seregben.Sajnos már nem él de nagyapámnak átadta a tudását.És én inkább hiszek olyannak aki ott volt mint manipulált és megkent újságoknak.

2012. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
*nem teljesen úgy történt
2012. nov. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy a zsidóknak miért lenne már érdekük, hogy kicsit több halott legyen a németek számláján? Gondolom akik hisznek az összeesküvésben, még józanul nem gondolkodtak el ezen. mert ugye minden manipuláció mögött érdekek húzódnak. de egyik sem tud mondani konkrét érdeket, csak "biztos hazudnak mert ezek olyanok". így meg már kicsit unalmas.
2012. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

" Én hiszek a holokausztban hisz ezt letagadni hülyeség lenne.Viszont teljesen úgy történt ahogy azt egy bizonyos népcsoport állítja.Sok dolog a számokkal sem stimmel , nem öltek meg annyit amennyit mondanak hanem jóval kevesebbet.


Ja , német származású , a dédapám tiszt volt a német seregben.Sajnos már nem él de nagyapámnak átadta a tudását.És én inkább hiszek olyannak aki ott volt mint manipulált és megkent újságoknak."



Tehát te azt állítod, hogy a dédapád olyan pozícióban vett részt a zsidók irtásában, hogy kellő rálátása volt a népirtásra, ráadásul statisztikai adatokkal??

Szóval valahol a náci felső vezetés környékén szolgált ezek szerint a kedves dédi, azon belül sem akármilyen helyen.


Mert annak még egy viszonylag csekély szellemi készségekkel is magától értetődőnek és egyértelműnek kéne lennie, hogy a kedves dédinek másképp ku.rvára fingja nem lehetett arról, hogy mik is történtek, és főleg mennyi embert öltek meg!!!



Szóval inkább hiszek a TELJES TÖRTÉNÉSZ SZAKMA adatokra, statisztikákra alapuló becsléseire, mint arra, hogy egy német katona milyen tapasztalatokkal bírhatott az egészről, amiket aztán továbbadott a családban. Meg sokkal jobban hiszek még azoknak a náci vezetőknek (pl. Eichmann), akiknek valóban rálátásuk volt ezekre a dolgokra.


Már ha nem haragszol.

2012. nov. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: na ez megsemmisítő volt:D Amúgy igen, vannak ilyenek, és ami a legjobb még hangoztatják is. De ennél sokkal különb dolgokban is hisznek emberek (múltkor egy nő azt ecsetelte mögöttem, hogy míg az emberek még a fákon voltak, a magyarok már nomád életet élve kézműveskedtek). Tanulság: az emberi hülyeség határtalan, ha megváltoztatni nem tudod, legalább röhögj rajta egy jót:D
2012. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyébként a gyilkosságok számának felnyagyitása a Szovjetúnió érdeke volt, hogy a németeket jobban megbüntessék és lejárassák. Ők sem voltak különbek amennyi embert ők is kivégeztek... De amikor már ilyet mondanak pl ebben a ''cikkben'' is hogy nem voltak gázkamrák... nah az már azért túltesz a hülyeségen ... szerintem
2012. nov. 1. 20:25
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es!

A zsidóknak nem érdekük, hogy minél több emberről beszéljenek.

Sokan vannak, akik holokauszt-szenvedőként csak a zsidókat veszi számba, mások (és gondolom közöttük a zsidók is) a más etnikumhoz tartozó, de velük együtt ott halt egyéb társadalmi rétegeket is beleszámolják (romák stb.) az áldozatok számába.

2012. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem van egy perzsa ismerősöm aki szerint a Holokauszt csak egy mítosz és az egészet a zsidók találták ki hogy lehúzzanak anyagilag országokat.


A zsidókat sokan utálják világszerte.Nem véletlenül.Európában évszázadokig üldözték őket már jóval Hitler korszaka előtt.Ez sem volt véletlen.

2012. nov. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem véletlen.

A katolikus vallás mindenkit kiírtott, aki nem osztotta a nézetét.

A zsidókat az uralkodók megvédték általában, mert hasznos emberek voltak.

Mind tudott írni, olvasni egy analfabéta világban, egy időben ügyes kézművesek, orvosok, tudósok is szép számmal akadtak közöttük.

A Nobel díjasok többségét is ez a népcsoport adja.

Adóztatni is lehet őket, mert általában van pénzük.

A holokauszt valóban megtörtént velük, ha a számadatok esetleg mások is, a kérdés lényegén nem változtat.

Nekem két nagybátyám veszett oda a 2. vh ba, a fater még aprócska volt, őt nem vitték el, de a testvéreit igen. Ott is maradtak, valahol Oroszországban.

Halott tehát volt bőségesen, a zsidók természetesen a saját veszteségeiket fájlalják elsősorban.

A történelmet a győztesek írják.

Én megismertem a szovjet változatot, manapság a szövetségesek hangja a mérvadó.

Németországban gyakran járok, így a német változat sem ismeretlen előttem, megmutatkozik egyszerű emberi sorsokon, történeteken keresztül.

Hiszen az első lágereket nekik építették.

Hitler korántsem volt őrült, annyira tehetséges politikus volt, hogy összehozta a jobb és a baloldalt egy táborba, legalább is addig, amíg meg nem választották. Azután ss-el sa-val és gestapoval gondoskodott róla, hogy hatalmon is maradjon.

Na és propagandával, bár abban kevesen hittek.

A názi párt számaránya 10%-ot ha tett ki.

Ezért is megdöbbentő, hogy a 20. században, szinte napjainkban ilyesmi lehetséges volt.

Jól teszik a zsidók, hogy emlékeznek halottaikra, nekünk is ezt kellene tennünk és minden más nemzetnek, hogy még véletlenül se legyen lehetséges megint.

Ezért kissé hibásnak tartom, hogy nagyon előtérben tartják magukat, mert megszenvedte ezt minden nép, de a németek talán a legjobban.

Mondhatod,- megérdemelték- de akkor nem látod a lényeget, nevezetesen azt, hogy egy átlagember mit sem tehet a hatalmasok ellenében.

A kérdés felvetéséből úgy sejtem, Te zsidó származású vagy.

Akceptálom álláspontodat, de cserébe Te is ismerd el, hogy egy magyar parasztgyerek nem vágyott arra, hogy meghódítsa a szovjetuniót.

Hamburg romjai alatt elpusztulni ugyanúgy nem kellemes, mint egy gázkamrában, sőt nekem még a sztálingrádban harcoló német katonákért is fáj a szívem, hiszen alig 6000 tért csak haza.

Sajnálom az oroszokat is, akiket hátulról is megbiztattak a gépfegyverrel, ha nem rohamoztak elég lelkesen, meg a lemészárolt angol, amerikai srácok sorsa is könnyet csal a szemembe.

Bárcsak meg sem történt volna...

2012. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!