Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme a pletykának?...

Mi értelme a pletykának? Hogyha kitaláció az egész? Idegesítő!

Figyelt kérdés
Egy kis településen élek,ahol persze unalomból vagy nem tudom miért,de imádnak pletykálni az emberek.Nemrég olyan emberrel "hoztak össze" úgymond,akivel még köszönőviszonyban sem voltam soha!Aztán rokonomról hitték azt hogy a pasim,csupán azért mert meglátogatott!Az emberek már fintorognak és nem köszönnek,persze tök alaptalan ez az egész!Miért gyártanak az emberek szappanoperát más emberek életéből???Lassan ebbe megyek tönkre,mit tegyek hogy tisztázzam magam,ártatlan vagyok?Vagy meg se hallanák???Kiakasztó hogy lassan levegőt sem vehetek anélkül,hogy kibeszélnének!Létezik erre megoldás?Pletykát nem akarok én is terjeszteni.
2010. jún. 23. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Légy barátságos az emberekkel,akkor nem fognak beképzeltnek tartani,és nem is pletykálnak annyit rólad.

Különben nem csak a kis helyeken pletykásak az emberek,hanem a nagy városokban,még Pesten is. Ilyen az emberi természet.

2010. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen ilyenek az emberek, de szerintem az értelmesebbek nem hiszenk semmiféle pletykának, a többit meg hiába győzködöd elvannak a maguk igazával.Szerintem az a pletyka értelme hogy szórakoztat kb mint ezek a hüje kibeszélősók meg ahogy irtad a szappanoperák.Gondolj bele a barátokközt közben elmenne az áram és nemlenne miről pletykálni kész agyrém :D

Szerintem nemtudsz mit tenni vele aki elhisz mindent annak tépheted a szádat, aki meg nem az úgyse törődik vele.

2010. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Én is remélem hogy azért nem mindenki hiszi el rólam a butaságokat.Igen,túl kell lépnem ezen,sajnos az ilyenek nem gondolkodnak vagy változnak:S
2010. jún. 24. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!