Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti elítélitek az internetes...

Ti elítélitek az internetes társkeresőket és azoknak a felhasználóit?

Figyelt kérdés
Én nem! De egyik ismerősömet emiatt cikizik állandóan...

2012. nov. 2. 01:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el. Mindenki úgy keres párt magának, ahogy tud.

Nem nézem ezeket az oldalakat, van párom, nincs szándékomban lecserélni.

Mást emiatt cikizni, bunkóság.

2012. nov. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 yuda ***** válasza:
Személyesen ismerek pár embert, aki onnan házasodott- úgyhogy működik. Érdekes, hogy ezek ellenére engem inkább taszít, mint vonz, de elismerem, hogy bizonyos esetekben működhet.
2012. nov. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el, de butaságnak tartom.

Akinél működik, hát az legyen boldog vele...de szerintem az első pillantást, és látni rögtön a reakciót egy tekintetből hogy bejössz-e vagy sem, na azt semmi nem pótolja.

2012. nov. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem, hiszen én is onnan ismerem a leendó (jövő szept.) férjemet. Sőt egyetlen kapcsolatomat kivéve az összeset onnan ismertem.

És a legjobb barátnőm is az Ő Párját.


24N

2012. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el, már lassan 7 éve vagyok együtt párommal, egy társkeresőn ismertem meg. Hamarosan összeköltözünk, házasodunk és jönnek a porontyok is. :)
2012. nov. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: hozzá tenném, hogy soha nem találkoztunk volna, ha nincs a net, mert messze lakunk egymástól. Soha előtte nem találkoztam hasonló férfival, szóval nekem kínszenvedés volt az "alap" ismerkedés.
2012. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!