Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék ismerkedni fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni fiatal 16-17 éves fiúkkal? Az internetes társkeresőket nem szeretem, mert ott sokan nem is ilyen idősek, meg nem akarok egyből mindent kiadni magamról. Szerintetek mit tegyek, tudnátok segíteni? 16/L

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Akkor minek ide írtál, te nagy okos?!


Menj ki az utcára villants cicit, akkor majd tudsz élőben ismerkedni.


Ja csúnya vagy, kövér, akkor esélytelen vagy!


Viszlát!

2012. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Ebben a korban esélyesen iskolás vagy, meg az általad keresett réteg szintén. Ebből következően iskolában, és ehhez kapcsolódó programokon valószínűleg előfordulnak.
2012. máj. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
16%

Ja és még valami!


Ha válogatós vagy, akkor meg is érdemled, hogy ne szeressen egy fiú sem, aki próbálkozott nálad, de te visszautasítottad, csak mert nem volt magas, izmos vagy jóképű.

2012. máj. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én pedig 17-22 éves lányokkal na ? :D
2012. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Itt vagyok, merre laksz? :D

Amúgy bárhol, ahol emberek közlekednek. Buszon, edzésen, szórakozó helyen akár (bár ott azért tudd, hogy nem az átlag fordul meg ) valami különórán, vagy csak úgy a városban/ suliban. Járj el táncolni :D Vagy direkt olyan helyre ahol sok a fiú.


17/f

2012. máj. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Itt vagyok.16/f
2012. máj. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
16%
Olyan szánalmasak vagytok, hogy itt nyáladzatok egy lánynak, aki valószínűleg csúnya vagy, ha nem akkor válogatós és felszínes, szóval ti nyomorékok esélytelenek vagytok úgyis nála. -.-"
2012. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Kedves utolsó,én több mint 180 cm vagyok,sportolok,olyan barátnőim voltak már,hogy az állad leesne,ha látnád őket.Egyszerűen minden alkalmas helyen ismerkedek,itt is..nem értem miért kell látatlanban b*szakodni..
2012. máj. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
Ja,6. voltam
2012. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!