Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivel kell, mivel illik ennyi...

Mivel kell, mivel illik ennyi a töltött káposztát?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel nagyon finom! :)


Egyébként tejfölt szoktunk rátenni, ill. kenyeret eszünk hozzá. Anyósomnak van még egy trükkje a dologhoz - jóvanna, amit el kell ismermi, azt el kell ismerni, attól h anyós, vannak jó dolgai is :) szóval ő amikor beteszi a sütőbe, néhány szelet szalonnát tesz rá. Mennyei!

2012. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jajj bocs félreérthető a kérdés, kanállal v villával?
2012. nov. 2. 14:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Társaságban, nyilvános helyen nyilván késsel - villával, mivel nem leves és nem főzelék. Otthon meg akár kézzel vagy akár anélkül is eheted, csak kissé nehézkes... :)
2012. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Villával!

Eddig akárhol villával ettem. A másik kezembe meg a kenyeret fogom, úgyhogy a kés már felesleges időpazarlás lenne az én szemszögemből.

De nyugodtan egye kanállal, akinek úgy jobban esik. Szerintem,ha terítés végett kérded (gondolom, megkönnyítené a dolgot, ha előtte leves van tálalva, mert akkor mielőtt elviszitek a tányérokat meg a kanalakat, be lehet jelenteni, hogy töltött káposzta lesz. (És akinek szüksége lesz a kanalára, az megtartja.)

Hogy kanállal vagy villával illik... nem szögezném le egyiket se.

Tumkolni nem illik, az tuti.

Ezt még illemkönyvben is olvastam! :D (A másikról nem.)

2012. nov. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi am én kanállal szoktam:)
2012. nov. 3. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!