Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit illik vinni buliba?

Mit illik vinni buliba?

Figyelt kérdés
16. vagyok, és most pénteken megyek az első buliba. Mit illik vinni? Főzés lesz, de még nem tudok konkrétumokat. Pálinkát viszek, de nem tudom mit illik még.
2012. okt. 1. 22:35
 1/7 anonim válasza:
Ha palinkat viszel az eleg :D max viszel melle sortde a palinka is eleg :D
2012. okt. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miylen főzés lesz bográcsos? midenesetre ha jó lobogó tűz lesz akkor vihetnél még ilyen pumpedlit (mályvacukor)amit nyársra lehet húzni ( amerikai szokás) a lányok körében biztos tetszést nyer. DE összességében egy üveg ital teljesen megteszi.
2012. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
16évesen még pont nem pálinkát vinnék a buliba,hanem 1kis rágcsálni valót meg mondjuk kolát,fantát:)
2012. okt. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem a pálinkával már bőven jó vagy.
2012. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

huh.. 16 évesen a őzés bulinak számít :D Ez jó .. :)

Amúgy jó a pálinka hidd el ! Sokkal jobb, mint akármi :P

2012. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát nem csak főzés lesz :)

Köszönöm a választ midnkinek.

2012. okt. 2. 07:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ha buliba megyek viszek valami alkoholt, meg egy üveg üdítőt. Volt már rá példa, hogy mindenki töményet vitt, aztán nem volt mivel lekísérni.
2012. okt. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!