Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az öregek miért szeretnek...

Az öregek miért szeretnek hallgatózni a buszon meg a buszmegállóban, nincs jobb dolguk?

Figyelt kérdés

Tegnap szakítottunk barátommal (első szerelem) és ki voltam, nagyon.. felhívtam, hogy találkozzunk... és vártuk a buszt, közben beszélgettünk... a mellettünk álló öreg néninek már tágra nyílt a szeme, annyira hallgatózott...Meg, ha mondtunk olyat is, ami nekünk természetes (pl a szex) akkor már az összes rondán nézett ránk. Pedig normálisan elbeszélgettünk, ne hangoskodtunk meg semmi...:/

18/L


2012. nov. 2. 13:08
 1/7 A kérdező kommentje:
nem*
2012. nov. 2. 13:08
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Én nem vagyok öreg de én is fülelnék ha mellettem beszélnétek ki a szexuális életetek.

Örüljetek hogy minden idős analóg és nem digitális, különben mobillal felvenné az egészet és mennétek a youtubera.

2012. nov. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem kár ezért őket hibáztatni. Kevés magyar nyugdíjas mozdul ki rendszeresen, többnyire a négy fal között tengetik mindennapjaikat. Ezért, ha kimozdulnak egy kicsit, akkor sokkal figyelmesebben követik a világ apró rezdüléseit. Valószínűleg mi is ilyenek leszünk.
2012. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nincs. majd ha öreg leszel, megtudod.

igaz én nem lennék kíváncsi mások szexuális életére, akkor se ha normál hangerőn beszélik ki nyilvános helyen

2012. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát talán ezt négyszemközt kellett volna.

A legtöbb embernek hidd el ugyanolyan fontos a szex, de én egy felnőtt nőt/férfit se hallottam, vagy házaspárt a buszon, vonaton, akárhol részletesen kitárgyalni a szexuális életüket.

Ennyi sütnivalód neked is lehetne, hogy ezek a témák nem olyan helyre valók, ahol sok ember vesz körül, te meg elvárod, hogy mások süketek legyenek.

2012. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Nálam akkor verték ki a biztosítékot,amikor a nagymamámmal beszélgettem a kórházba,jó me4sszire vidékre leutaztunk,hogy vele lehessünk.Erre a mellettünk ülő beteg belekotyogott a mondanivalóm közepébe,hogy beszéljek hangosabban,mert ő nem hallja.Azt hittem,a pofám leszakad,majdnem sírtam.hihetetlen,hogy mennyire nem tudnak egymásra tekintettel lenni az emberek.A nagymamám rossz állapotban volt,örültem,hogy láthattam erre képes így belerondítani.

Amúgy a vén papák és mamák többnyire ilyen dilinyósak.

2012. nov. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy nincs jobb dolguk hallgatozni nálunk is ezt csinálják az öregotthonba falun mindenbe beleütik az orrukat meg pletykállnak az ember háta mögött én amig bír valaki dolgoztatnám mert aki elfárad a gyárba meg családja van annak bizony nincs ideje ilyesmire
2014. dec. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!