Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Névtelen bejelentést tennék...

Névtelen bejelentést tennék Rendőrségen, hogyan működik?

Figyelt kérdés
Egy fedél alatt élek párommal,és anyósommal, anyósomat szeretném feljelenteni, mert ordít, és fenyegetőzik, de nem szeretném ha kiderülne, hogy én voltam. Emellett még kisfiam is velünk él, aki csupán 5 és fél hónapos. Elköltöznék onnét, de egyelőre nem tudok miből, és párom is nagyon ragaszkodik az anyukájához. Hogyan működik ez, melyik számot lehet hívni ilyen esetben, és tényleg névtelen maradok-e. Ha a rendőrség kijön csendháborítás miatt, és meglátják a gyereket, tehetnek-e bármilyen lépést ezügyben (pl.gyámügy...).

2012. nov. 2. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
gondolj bele ha csendháboritásért kimennek mi lesz ha elmennek....ugyanaz amiért kimennek..a családon belüli dolgok igen kényes ügyek..a legjobb lenne ha lelépnél..
2012. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen ám, csak egy pici babával, és 70e ft-os fizuval nem olyan egyszerű. Ez lenne az első dolgom, ha megtehetném, de egyelőre nem tudok lépni
2012. nov. 11. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Basszus, ha már fel akarsz jelenteni vkit, vállald fel magad ! Ez így nagyon szánalmas..
2013. febr. 9. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És jól értem, hogy anyósodnál laktok ? Ha igen, az végképp a pofátlanság netovábbja.. miért nem keresel gerincesebb, emberibb, nem ilyen sunyi módszert a probléma megoldására ?
2013. febr. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!