Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk ez lehet hülyén fog...

Fiúk ez lehet hülyén fog hangzani, de nem vagyok meleg mégis hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és szeretnék több barátot ,nem olyan menőmanó gyerekeket akik a középpontban vannak ,hanem olyan normális gyereket. arról van szó ,hogy egy olyan haverom sincsen aki keresne engem, de miért? ha én nem hívom el vagy nem megyek oda ő egyikük se jön és nem érdekli mi van velem. ezt mégis hogyan változtassam meg? néha már úgy érzem kerülnek.
2012. nov. 5. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress hobbit.Sport.Akkor lesznek haverjaid.és nem csak mű spanok
2012. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Sehogy. Népszerűséget nem lehet tanulni. Ilyen ez a popszakma, 13 évig ugyanezt éltem át. Azóta nem barátkozom.
2012. nov. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ismerlek, ezért nem mondom, hogy benned van a hiba. de: van egy osztálytársam, kibírhatatlan f@sz és ezért kb mindenki leszarja, mi van vele. na ha a te esetedben nem ez a helyzet, akkor továbbra is viselkedj rendesen, esetleg légy segítőkész. nem fog egyik napról a másikra menni, de ha látják, hogy igyekszel, akkor befogadnak
2012. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Hát gimiben 3 csoportot vettem eddig észre (és azok keveredéseit) osztályon belül: 1.,alkoholisták; 2.,sportolók (gyúrás+alkohol); 3.,Koczkák(+nálunk a stréberek).

hát nálunk a legegyszerűbb az volt ha becsatlakoztál az egyik csoportba, ami nálam a 3., volt, mert ott értelmes dolgokról beszélgettek, kerestük egymást, és nem minden a dugásról meg az alkoholról szólt

2012. nov. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
csefy: a csendes, segítőkész, "bármitmegteszekcsakbarátkozzvelem" típusú embereket csak kihasználják.
2012. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

# 4/5 Időpont ma 19:21


Azt hittem csak nálunk vannak ilyen csoportok, bár itt van egy kis átfedés is, én például az 1/3 csoportban vagyok (jól tanulok, de a piát sem vetem meg :D)

2012. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lány vagyok ,és ez szerintem nem melegség ha szeretnél barátokat. Látszik hogy ők nem tartanak barátnak téged,hanem csak olyan havernak. Szerintem ismerkedj olyan emberekkel,akik tényleg normális barátokat akarnak,és érdekli őket mi van veled.
2012. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vazz, a kérdés alapján totál azt hittem, ez valami análszexes kérdés lesz...
2012. nov. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!