Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az előnyösebb:...

Szerintetek mi az előnyösebb: huszonévesen tini fiúnak vagy inkább férfias idős, érett pasinak kinézni?

Figyelt kérdés
Persze én most a genetikára, alkatra gondolok nem feltétlen az öltözködésre, de az is dobhat a dolgon azt elismerem.
2012. nov. 6. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"huszonévesen tini fiúnak"


Ez így oximoron.

2012. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lényegtelen. Lehet egy tini is érett férfias gondolkodással, mint egy idősebb férfi tini értelmetlen felfogással.


Légy FÉRFI. Ennyi.

2012. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jaja.

Viselkedj férfiként.

2012. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
már ne is haragudj de gy 20onéves nem tini!!
2012. nov. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leginkább gazdagnak.
2012. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én is szoktam ezen gondolkozni, mondjuk én 21 éves lány vagyok. Az öltözködésem inkább hasonlít egy tiniéhez (tornacipő stb.), de én egyszerűen nem érezném jól magam magassarkúban, szoknyában, az valahogy nem én lennék. Végül is ráérek még 30 évesen is nőiesen öltözködni, akkor már ciki lenne a mostani kinézetem. Kihasználom még lehet, hogy bármit felvehetek. De az a legfontosabb, hogy jól érezd magad a bőrödben.
2012. nov. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

latom van, aki felreertette a kerdest!

Szetintem fitalosnak jobb lenni, es fiatalnak kinezni. Jobb az, ha valaki fiatalos, mint ha idosebbnek latszik a koranal! Kesobb is jobb lesz, kicsit idosebbkent.

2012. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!